Bu İçeriği Paylaş
22 Ocak 2018 Pazartesi

İYİ Parti Uzunköprü Teşkilatından Gövde Gösterisi


Uzunköprü İYİ Parti İlçe Teşkilatı, Burhan Başeğmez Başkanlığında yönetim kurulunu basına tanıttı. Sektörel ve sosyal bağlantıları ile halkın tüm kesimini temsil eden bir yönetim kurulu listesi oluşturduklarını belirten Başeğmez, “Bu göreve talip olarak cesaret gösteren tüm arkadaşlarıma teşekkür ediyorum” dedi. 
 
 
Kurucu İlçe Başkanı Burhan Başeğmez liderliğinde, kurucu yönetim kurulu üyeleri ile yeni parti binasında basın mensupları ile buluşan İYİ Parti Uzunköprü İlçe Teşkilatı, faal olarak siyasi çalışmalarına başladığını ilan etti. Yönetim kurulunu tanıtmadan önce açıklamalarda bulunan Başkan Burhan Başeğmez, ellerini taşın altına koyarak iyilerinde kötüler kadar cesur olduklarını gösterdiklerini söyledi ve şunları kaydetti, “Biz iyi ve büyük bir aileyiz. Ablamızın da dediği gibi medeniyet yolunun taşlarını sadece cesurlar döşer şiarı ile yola çıktık ve ülke yönetimine talip olduk. İlçe örgütlenmesi olarak elimizi değil gövdemizi taşın altına koymuş bir yönetim ile mücadelemizi sürdüreceğiz. Üye kayıtlarımız resmen pazartesi günü itibari ile başlayacak. Partimizin tüzüğü gereği kadına şiddetten yargılanan veya hüküm giymiş kişiler parti üyesi olamazlar. Biz İYİ Parti olarak bu konuya ayrı bir hassasiyet gösteriyoruz. Bir konuya daha açıklık getirmek istiyorum. Bizim yönetim kurulu üyelerimiz istifa etmek kaydıyla her koltuğa adaylığını koyabilirler. Biz demokrasinin özünden doğmuş bir partiyiz” dedi.

UZUNKÖPRÜ İYİ PARTİ YÖNETİM KURULU ÜYELERİ 
İlçe Başkanı Başeğmez açıklamasının ardından yönetim kurulu üyelerini tek tek tanıttı. Burhan Başeğmez Başkanlığındaki Yönetim Kurulu Üyeleri şu şeklide; “ Yaşar Berber, Üzeyir Erduğan, Sinem Gürtaş, Serpil Hıdıroğlu, Salih Çağlayan, Sahim Dongul, Sadık Canarslan, Orhun Darı, Nusret Saka, Nurten Şahin, Neşe Öner, Nefize Sözer, Nebi Doğan, Muharrem Arslan, Melek Kocaman, Sıtkı Selimoğlu, Mehmet Kuruçay, İsmet Aklan, İbrahim Erkal, Hülya Özdemir, Hasan Akalın, Hasan Zeki Yazıcıoğlu, Faruk Peközcan, Ender Özçarıkçı, Emin Karakuş, Ahmet Talaş.

 
Bu içerik 862 defa okundu.

* Bu işlemi gerçekleştirebilmek için Üye Girişi yapmanız gerekli!
Yorum Yazın
 
İlgili diğer içerikler
Günün Diger Manşetleri
Bayram Tatilinde Acı Bilanço Bayram Tatilinde Acı Bilanço.. Ramazan Bayramı tatilinde alınan tüm önlemlere ve uyarılara karşın kazaların önü..
0 yorum Gündem - 18.06.2018
Üye Bilgi