Bu İçeriği Paylaş
13 Mart 2018 Salı

Uzunköprü'ye Bahar Geldi

Baharın ilk ayı olan Mart ayının başlamasıyla birlikte hava sıcaklıkları artmaya başladı. Şubat ayını bitirmeden senenin ilk kar yağışının kendisini göstermesinden sonra dereceler hissedilir şekilde yükselişe geçti.


Kış mevsimini geride bırakarak bahar mevsiminin ilk ayı ile birlikte sıcaklıkların artışı hissedilebilir şekilde yükselişe geçti. Kış dönemi içerisinde sadece bir kere kar yağışı gören Uzunköprü, bu yağışın ardından bahar mevsiminin etkisine girdi. Dereceler bu hafta gündüz sıcaklıklarını ortalama 18 derecelerde gösterirken geceleri de yarı yarıya düşüş bekleniyor. İçinde bulunduğumuz hafta içerisinde salı ve cuma günleri yağışlı geçecek olup diğer günler açık hava bekleniyor.
 
Uzunköprü geçtiğimiz hafta yağan sağanak yağışların etkisinden çıkarak bu hafta daha sıcak günlere başlıyor. Bahar kendini hissettirmeye başlarken soğuk havaları yavaş yavaş geride bırakıyor. 

 
Bu içerik 35 defa okundu.

* Bu işlemi gerçekleştirebilmek için Üye Girişi yapmanız gerekli!
Yorum Yazın
 
İlgili diğer içerikler
Günün Diger Manşetleri
Kaymakam Yıldız Sel  Felaketini Yerinde İnceledi Kaymakam Yıldız Sel Felaketini Yer.. Hafta başı yaşanan aşırı yağışlar ile birlikte selden etkilene..
0 yorum Gündem - 22.03.2018
Yıldız ve İşbilen'den Sanat Atölyesine Ziyaret Yıldız ve İşbilen'den Sanat Atölyes.. Atatürk Kültür Merkezi’nde bulunan sanat atölyesine ziyaret eden Uzunköprü Kayma..
0 yorum Gündem - 22.03.2018
Üye Bilgi