Bu İçeriği Paylaş
14 Mayıs 2018 Pazartesi

Uzunköprü Asayiş Olayları

Geride bıraktığımız günlerde Uzunköprü’de yaşanan asayiş olaylarını sizler için derledik. İrili ufaklı bir çok asayiş olayının yaşandığı Uzunköprü’de, Emniyet güçlerinin zamanında müdahalesi olayların büyümesine imkan tanımadı.


KAVGA VAR
Müşteki, aracıyla seyir halindeyken 22 KB 2.0 plakalı motosiklet sürücüsünün aracına çarptığını, aracından indiğinde şahısla aralarında tartışma çıktığını, Polisi çağıralım dediğinde şahsın motosikletine binerek uzaklaştığını, aracına çarparak zarar veren ve olay yerinden kaçan motosiklet sürücüsünden şikayetçi olduğunu beyan etmiştir. Tahkikat devam etmektedir.

UYŞTURUCUYU ÇEKTİ ÇEVREYİ RAHATSIZ ETTİ
Çevreye rahatsızlık veren şahıs ihbarı üzerine bahse konu yere intikal eden ekip, şüphelinin  hareketlerinden uyuşturucu etkisinde olabileceği değerlendirmiş, şahıs tedaviyi kabul etmemiştir. C.Savcısı talimatıyla şüpheli ifadesi alındıktan sonra salıverilmiştir. Tahkikat evrakı ikmalen gönderilmiştir.
 
PARA KAVGASI
Müşteki, eşi şüphelinin yatak odasında bulunan paralardan 3000-TL eksik olduğunu söyleyerek kendisinin aldığını ima ettiğini ve hakarette bulunduğunu, eşinin alkol kullandığını, şikayetçi olduğunu beyan etmiştir. Müşteki, sattığı koyunlarının parasından 3250-TL eksik olmasından eşine sen mi aldın diye sorduğunu, hiçbir şekilde hakarette bulunmadığını beyan etmiştir. Tahkikat evrakı ikmalen gönderilmiştir.
 
MOBİL DOLANDIRICILIK
Müşteki, sahibinden.com internet sitesinden beğendiği motosikleti almak için ilan sahibini aradığını, 5000 TL’ye anlaştıklarını ve verdiği hesap numarasına 200 TL kaparo yatırdığını, daha sonra şahsa bir daha ulaşamadığını, şikayetçi olduğunu beyan etmiştir. Müştekinin verdiği banka iban numarasının şüpheliye ait olduğu tespit edilmiştir. C.Savcısı talimatıyla tahkikat evrakı ikmalen gönderilmiştir.
 
HESABI ÇALINDI
Müşteki, facebook hesabının çalınarak arkadaşlarına hediye çeki kazandıkları yönünde mesajlar gönderildiğini, şikâyetçi olduğunu beyan etmiştir. Tahkikat evrakı ikmalen gönderilmiştir.
 
EŞİNİN KOLUNU ISIRDI
Müşteki/şüpheli, eşi şüpheli/müştekiyle tartıştıkları, tehdit ve hakarette bulunup darp ettiği, kendisinde kolunu ısırdığını, şikayetçi olduğunu beyan etmiştir. Şüpheli/müşteki, eşiyle tartıştıkları, darp ettiğini, esininde kolunu ısırdığını, şikâyetçi olduğun beyan etmiştir. Tahkikat evrakı ikmalen gönderilmiştir.

KONUŞMAK İÇİN ÇAĞIRDILAR, KIRDILAR
Müşteki, şüphelilerin telefonla aradıklarını kendisiyle konuşmak için söyledikleri yere gittiğinde darp ettiklerini şikâyetçi olduğunu beyan etmiştir. Tahkikat devam etmektedir. 

 
Bu içerik 372 defa okundu.

* Bu işlemi gerçekleştirebilmek için Üye Girişi yapmanız gerekli!
Yorum Yazın
 
İlgili diğer içerikler
Günün Diger Manşetleri
Bayram Tatilinde Acı Bilanço Bayram Tatilinde Acı Bilanço.. Ramazan Bayramı tatilinde alınan tüm önlemlere ve uyarılara karşın kazaların önü..
0 yorum Gündem - 18.06.2018
Üye Bilgi