Bu İçeriği Paylaş
11 Haziran 2018 Pazartesi

Ak Parti İlçe Teşkilatından TMO Çıkartması


Uzunköprü Ak Parti İlçe Teşkilatı 7 Haziran günü ürün alımına başlayan Uzunköprü Toprak Mahsulleri Ofisine Bağlı Hamdiye Şubesine ziyarette bulundu. 6 Haziran günü randevu alımına, 7 Haziran günüde ürün alımına başlayan Ofis, ürününü döken çiftçilere 10 gün içerisinde ücretlerin yatacağını açıkladı.
 
Uzunköprü Toprak Mahsulleri Ofisine yapılan ziyaretle ilgili konuşan Ak Parti Uzunköprü İlçe Başkanı Çağatay Yılmaz şunları dile getirdi, “Ak Parti Uzunköprü ilçe başkanlığı, Kadın Kolları Başkanı  Azbiye Ataş, Gençlik Kolları Başkanımız Emin Çınar, Belediye Meclis Üyemiz  Sabri Şimşek ve İlçe Başkan Yardımcısı Mutlu Kırman ve Ak Parti Edirne 4. Sıra Vekil Adayı Burak Cambaz ile Uzunköprü TMO Toprak Mahsulleri Ofisi Hamidiye depolama tesislerinde emekçi çiftçiler ile bir araya geldi. Saha çalışmalarında işletme ve Ofis Müdürü Metin bey ile de çalışmalarla ilgili alımla ilgili sistem üzerinden son bilgileri aldık, vatandaşlarımızın nabzını tuttuk, Öncelikle şunu duyurmak isteriz ki; ürünümüzü teslim ettikten sonra sadece kartı onlar değil kartlı üreticilerimizle beraber 10 gün içinde herkes parası alacak Hasat zamanıyla beraber ofislerin erken mal alımı yapmaya başlamasından çiftçiler memnun. Günlük 900 tona kadar alma gücümüz Uzunköprü de mevcut Bölgemizde gelecek her ürünü depolayacak taahhüdümüz yerimiz var Verim düşüklüğünü yaşamasaydık her şey tamamlanacaktı bu durum sezon şartlarına göre değişebiliyor. Kısacası sistem işliyor randevular yolunda üretici destek ve zamanında müdahaleden memnun. Daha güçlü yarınlara Türkiye ye hep birlikte zorlukları da aşma adına ilerliyoruz. Durmak Yok Güçlü Türkiye Yoluna Devam” ifadelerini kullandı. 

 
Bu içerik 193 defa okundu.

* Bu işlemi gerçekleştirebilmek için Üye Girişi yapmanız gerekli!
Yorum Yazın
 
İlgili diğer içerikler
Günün Diger Manşetleri
Bayram Tatilinde Acı Bilanço Bayram Tatilinde Acı Bilanço.. Ramazan Bayramı tatilinde alınan tüm önlemlere ve uyarılara karşın kazaların önü..
0 yorum Gündem - 18.06.2018
Üye Bilgi