Bu İçeriği Paylaş
11 Ocak 2018 Perşembe

“Sen Üşürsen Ben Uyuyamam” Projesine Destek İçin Son Gün 18 Ocak!

Uzunköprü Ak Parti Gençlik Kolları’nın başlattığı ‘Sen Üşürsen Ben Uyuyamam’ isimli yardım kampanyasına son destek günü 18 Ocak! Proje ile İlçe genelinde yardıma ihtiyacı olan vatandaşlara eşya yardımında bulunulacak.


AK Parti Uzunköprü Gençlik Kolları Başkanı Emin Çınar proje ile ilgili sosyal medyadan yaptığı açıklamada şunları kaydetti, “Uzunköprü Ak Parti Gençlik Kolları olarak 2018 yılı faaliyet programımızı oluşturduk 2018 yılında onlarca proje ile Büyük ve Güçlü Türkiye için İbrahim Peygamber için yakılan ateşe su taşıyan karınca edasında çalışacağız. 
 
2018 yılı içerisinde onlarca projenin bulunduğu eylem planında “Her Ay Bir Büyük Proje’ye” imza atmayı hedefliyoruz. İlk projemiz;"SEN ÜŞÜRSEN, BEN UYUYAMAM" adı altında "Temel İhtiyaç" Malzemelerini, "İhtiyaç Sahibi" kardeşlerimize ulaştırıyoruz. Bu soğuk günlerde halkımızı desteğe çağırıyoruz! SON GÜN 18 OCAK 2018 Yer: Kardeşler Çay Bahçesihi(PTT karşısı). Yardım kampanyasının detaylarını paylaşan Ak Parti Uzunköprü Gençlik Kolları Başkanı Emin Çınar, “Bir evde üşüyen bir çocuk varsa onunla birlikte bizimde yüreğimiz üşür.
 
 Ak Parti ailesi olarak dönem dönem bu tür kampanyalar başlatarak, ihtiyacı olan vatandaşlarımızı bir yardım eli uzatmayı hedefliyoruz. Böylelikle Uzunköprü Ak Parti Gençlik kolları olarak 2018 faaliyet planı kapsamında ilk projemizi gerçekleştiriyoruz. “Sen Üşürsen Ben Uyuyamam” adı altında ihtiyaç malzemelerini, ihtiyaç sahibi kardeşlerimize ulaştıracağız.  Projemizde öncelikli hedefimiz üşüyen çocuklarımız olmak üzere ihtiyacı olan tüm vatandaşlarımızdır” dedi. 

 
Bu içerik 156 defa okundu.

* Bu işlemi gerçekleştirebilmek için Üye Girişi yapmanız gerekli!
Yorum Yazın
 
İlgili diğer içerikler
Günün Diger Manşetleri
Kaymakam Yıldız Sel  Felaketini Yerinde İnceledi Kaymakam Yıldız Sel Felaketini Yer.. Hafta başı yaşanan aşırı yağışlar ile birlikte selden etkilene..
0 yorum Gündem - 22.03.2018
Yıldız ve İşbilen'den Sanat Atölyesine Ziyaret Yıldız ve İşbilen'den Sanat Atölyes.. Atatürk Kültür Merkezi’nde bulunan sanat atölyesine ziyaret eden Uzunköprü Kayma..
0 yorum Gündem - 22.03.2018
Üye Bilgi