Bu İçeriği Paylaş
18 Haziran 2018 Pazartesi

UZİMDER’in Son İftarına Yoğun Katılım


Uzunköprü İmam Hatip Mezunları Derneği, her yıl geleneksel olarak düzenledikleri iftar programı bu yılda mezunların, öğretmenlerin ve idarecilerin katılımı ile yoğun olarak gerçekleşti. UZİMDER Yönetim Kurulu Başkanı Refik Yakınlar ve UZİMDER Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Önder Kuruşar’ın kapıda karşıladığı misafirler ile yakından ilgilendi.
 
UZİMDER, Kemal Unakıtan İmam Hatip Okulunda her yıl geleneksel olarak verdiği iftar yemeğinde başta okul mezunları olmak üzere okulda görev yapan öğretmenler ve idareciler yer aldı. Uzunköprü İmam Hatip Mezunları Derneği Başkanı Refik Yakınlar ve Başkan Yardımcısı  Önder Kuruşar’ın kapıda karşılayıp yakından ilgilendiği misafirler, iftar programından oldukça memnun kaldıklarını belirttiler. Mönüde Tas Kebabı, pirinç pilavı, çorba ve karpuzun olduğu iftar yemeğinde arka fonda ney eşliğinde ilahi dinletisi yapıldı. Yenilen iftarın ve yapılan yemek duasının ardından bir konuşma gerçekleştiren UZİMDER Başkanı Refik Yakınlar, iftar programına gelen misafirlere teşekkür ederek şunları kaydetti , “Öncelikle sözlerime Allah Kabul etsin diyerek başlamak istiyorum. İftarımızı açtık ve bir mümine yakışır şekilde kardeşçe sohbet ediyoruz. Bizlerin davetini kırmayarak iftarımızı onurlandıran tüm misafirlerime teşekkür ediyorum. Ramazandan sonra sabah namazı buluşmalarımız yeniden başlayacak. Şimdiden herkese iyi bayramlar diliyorum” dedi. İftar sonrası mezunlar birbirleri ile sohbet ederek hasret giderdi.

 
Bu içerik 377 defa okundu.

* Bu işlemi gerçekleştirebilmek için Üye Girişi yapmanız gerekli!
Yorum Yazın
 
İlgili diğer içerikler
Günün Diger Manşetleri
Bayram Tatilinde Acı Bilanço Bayram Tatilinde Acı Bilanço.. Ramazan Bayramı tatilinde alınan tüm önlemlere ve uyarılara karşın kazaların önü..
0 yorum Gündem - 18.06.2018
Üye Bilgi