Bu İçeriği Paylaş
14 Haziran 2018 Perşembe

MHP’li Adaydan Bir Teklif Daha


Milliyetçi Hareket Partisi Edirne Milletvekil adayı Taner Albayrak, önceleri gündeme getirdiği bebe emzirme ve bakım odası projesinin Edirne Belediyesi tarafından hayata geçirildiğini hatırlatara yenibir teklifte bulundu. Gölet parkı içine vatandaşların tuvalet ihtiyaçlarını gidermesi için bir alan yapılmasının isteyen Albayrak, vatandaşların acil talebinin olduğunu dile getirdi.
 
MHP Milletvekili Adayı Taner Albayrak’ın talebiyle Edirne Belediye Başkanı bebek emzirme kabini ve çocuk bakım odalarını Belediye Meclisinde gündeme getirmesinin ardından, Belediye Meclisinde vatandaşlar özellikle gölet parkı içerisine bir tuvaletin yapılmasını talep ettiler. Bebek Emzirme Kabini ve Çocuk Bakım Odalarının Edirne Belediyesi tarafından kabul görmesiyle Albayrak’a teşekkürlerini ileten Edirneli hemşirelerimizin bir talebi daha oldu. Gölet Parkında tuvaletin olamamasından dolayı tuvalet yapılmasını arzu ettiklerini ifade eden vatandaşlara  Albayrak, bu sorunu da Belediye Başkanımızla paylaşacağını söyledi. Albayrak, "Belediye Başkanımızın bu talebe duyarsız kalmayıp bu soruna da çözüm olacağını düşünüyorum’’ dedi. 

 
Bu içerik 268 defa okundu.

* Bu işlemi gerçekleştirebilmek için Üye Girişi yapmanız gerekli!
Yorum Yazın
 
İlgili diğer içerikler
Günün Diger Manşetleri
Bayram Tatilinde Acı Bilanço Bayram Tatilinde Acı Bilanço.. Ramazan Bayramı tatilinde alınan tüm önlemlere ve uyarılara karşın kazaların önü..
0 yorum Gündem - 18.06.2018
Üye Bilgi