Bu İçeriği Paylaş
18 Haziran 2018 Pazartesi

Uzunköprü Protokolü Bayramlaştı


Uzunköprü Kaymakamlığı tarafından düzenlenerek ilçe yetkililerinin bir araya geldiği bayramlaşma programı bayramın ilk günü saat 10:30’da Öğretmen Evi’nde gerçekleşti. Kaymakam Kemal Yıldız’ın ev sahipliğinde gerçekleşen programda ilçe yetkilileri ve parti yetkilileri 24 Haziran’da yapılacak olan seçim öncesi güzel mesajlar vererek ülkenin geleceği için güzel kareler verdiler.
 
11 Ayın Sultanı Ramazan’ı geride bırakmamızın ardından coşkuyla tüm İslam ülkelerinde kutlanan Ramazan Bayramı Uzunköprü’de de Kaymakam Kemal Yıldız tarafından düzenlenen bayramlaşma programı ilçe yetkilileri ve siyasi parti başkanlarını bir araya getirdi. Bayramın il günü Öğretmen Evi’nde bir arya gelen yetkililer bayramlaşarak ülke geleceği için önemli mesajlar verdiler. Protokol bayramlaşmasına ev sahibi olan Kaymakam Kemal Yıldız ile birlikte Belediye Başkanı Enis İşbilen, Alay Komutanı, Cumhuriyet Savcısı, İlçe Emniyet Müdürü Mehmet Tekin, Jandarma Komutanı Üsteğmen Alper Baş, Ak Parti İlçe Başkanı Çağatay Yılmaz, CHP İlçe Başkanı Özlem Becan, MHP İlçe Başkanı Ayhan Yeni ve İyi Parti İlçe Başkanı Burhan Başeğmez katıldı.
 
 
 
Protokol saat 10:30’da Öğretmen Evi’nde buluştu ve gelen yetkililer birbirlerinin bayramlarını kutlayarak bu güzel bayram gününü ölümsüzleştirmek için fotoğraf çektirdiler. Bayram gününün verdiği mutluluktan dolayı herkesin yüzünün güldüğü bu günde protokol içeriye geçerek bayramlaşmayı devam ettirdi. 
 
Ramazan Bayramı dolayısıyla bir araya toplandıklarını ifade eden Kaymakam Kemal Yıldız konuşmasında şunları dile getirdi: “Böyle güzel bir günde bir araya geldiğimiz için oldukça mutlu olduğumu ifade etmek isterim. Bayramların güzel olmasını sağlayan en önemli unsur herkesin bir araya geldiği bu anların olmasıdır. Tüm İslam aleminin ve sizlerin bayramını kutluyorum ve gerçekten huzur dolu bayram geçirmenizi temenni ediyorum. Ben kendi memleketimden bu bayramda uzaktayım ve sizlerle bayram geçiriyorum. Bugün sizlerle güzel insanları dolaşıp onların bayramını kutlayacağız ve bayram coşkusunu hep birlikte yaşayacağız.” ifadelerine yer verdi. 
 
Kaymakam Kemal Yıldız’ın ardından konuşan Belediye Başkanı Enis İşbilen bayram heyecanının güzelliğinden bahsederek konuşmasında şu ifadeleri kullandı: “Herkesin bayramını kutluyorum ve huzurlu bir bayram diliyorum. Gelecek nesillere güzel günler bırakabilmek için çalıştığımız bu dönemde güzel bayramların yaşanabilmesi için elimizden geleni yapmaktayız. Bayram heyecanı güzeldir ve bu heyecanı kaybettirmemek için üzerimize düşen görevlerini eksiksiz yerine getireceğiz.” dedi.
 
Öğretmen Evi’nde ki bayramlaşma sonrasında Devlet Hastanesi’nde ki personelle ve şifa arayan vatandaşlarla buluşan protokol hastaneye acil girişinden girerek ilk olarak hastane personeli ile bayramlaştı. Hasta ve hasta yakınlarının yanına uğrayarak yetkililer vatandaşların bayramını kutlayarak acil şifalar diledi. 

 
Bu içerik 680 defa okundu.

* Bu işlemi gerçekleştirebilmek için Üye Girişi yapmanız gerekli!
Yorum Yazın
 
İlgili diğer içerikler
Günün Diger Manşetleri
Bayram Tatilinde Acı Bilanço Bayram Tatilinde Acı Bilanço.. Ramazan Bayramı tatilinde alınan tüm önlemlere ve uyarılara karşın kazaların önü..
0 yorum Gündem - 18.06.2018
Üye Bilgi