Bu İçeriği Paylaş
11 Haziran 2018 Pazartesi

MHP Adayı Hakan Özkan Uzunköprü’de Partililerle Buluştu


Edirne Milliyetçi Hareket Partisi 1. Sıra Adayı Hakan Özkan, Uzunköprü’de partililer ile bir araya geldi. İlçe Parti binasında partiler ile buluşan Özkan burada basın mensuplarına da açıklamalarda bulundu. Türkiye’nin güvenlik politikaları bakımından MHP’nin çizgisine geldiğini belirten Özkan, daha sonra Uzunköprü Ticaret Borsasını Ziyaret Etti.
 
Yaklaşık 30 kadar partilinin ilçe binasında karşıladığı Edirne MHP 1. Sıra adayı Hakan Özkan, burada basın mensuplarına açıklamalarda bulundu. Türkiye’nin geleceği açısından en net siyasi çizginin MHP olduğunu belirtirken, yeni kurulan ittifak ile devlet politikaları bakımından MHP’nin daha aktif bir şekilde planlayıcı olacağını vurguladı. Özkan açıklamalarının devamında, “Biz 29 yıldır Edirne'de  Milliyetçi Hareket Partisi ile beraber Edirne'ye hizmet etmeye çalışıyoruz. 2 dönem il başkanlığı, 2 dönem ilçe başkanlığı gibi 29 yıllık bir siyasi serüvenimiz var. Nasip olursa bunu milletvekilliği olarak devam ettirmek istiyoruz. İnşallah önümüzdeki dönem arkadaşlarımızla beraber yapacağımız çalışmamız neticesinde, Cumhur ittifakına Edirne'de  Milliyetçi Hareket Partisi bir katkı verecek. Bizde Ankara'da Edirnelinin hakkını hukukunu Ankara'da en iyi şekilde savunmaya devam edeceğiz. Çünkü Edirne’mizin problemleri fazlasıyla büyük. Bunların çözülmesi, üzerine gidilmesi gerektiğini düşünüyoruz.  Milliyetçi Hareket Partisi üzerine düşen görevi dün yaptığı gibi bugünde yapacak. Biz siyasete önce ülkem ve milletim, sonra partim ve ben noktasında bakan bir siyasi hareketiz. Edirne'ye hizmet etmek bizim için onur gurur şereftir. Nasip olursa önümüzdeki dönem  Milliyetçi Hareket Partisi Edirne'de daha önceden var olan milletvekilini geri alıp hizmet etmeye devam edecek" dedi. Ardından Özkan ve beraberindeki partililer Uzunköprü Ticaret Borsasını ziyaret etti. Meclis Başkanı Abdullah Saka, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Uğur Erk, Yönetim Kurulu Sayman Üye Orhan Gür ve Borsa Meclis Üyelerinin hazır bulunduğu toplantıda MHP Edirne Milletvekili adayı Hakan Özkan ve partisinin seçim beyannamesi hakkında Uzunköprü Ticaret Borsası Meclis Üyelerini bilgilendirdi ve seçim programları hakkında açıklamalarda bulundu. Ziyaret Meclis Başkanı Abdullah Saka’nın heyete ziyaretleri ile ilgili teşekkürleri ve seçimlerde başarı dilekleri ile son buldu.

 
Bu içerik 125 defa okundu.

* Bu işlemi gerçekleştirebilmek için Üye Girişi yapmanız gerekli!
Yorum Yazın
 
İlgili diğer içerikler
Günün Diger Manşetleri
Bayram Tatilinde Acı Bilanço Bayram Tatilinde Acı Bilanço.. Ramazan Bayramı tatilinde alınan tüm önlemlere ve uyarılara karşın kazaların önü..
0 yorum Gündem - 18.06.2018
Üye Bilgi