Bu İçeriği Paylaş
09 Nisan 2018 Pazartesi

Ak Parti Gençlik Kolları 18 Yaşına Gelen Gençlere Seslendi

Ak Parti Uzunköprü Gençlik Kolları Başkanı Emin Çınar 18 yaşına gelmiş güçlü ve kahraman gençlere seslendi. Uzunköprülü gençlere çağrıda bulunan Çınar, daha güçlü bir Türkiye için hedefe yürüdüklerini aktardı.


Gençlik Kolları Başkanı Emin Çınar gençlere seslenirken şunları ifade etti: “Sevgili Gençler;  ülkemiz çok önemli virajdan geçmektedir. Yeni Türkiye’nin güçlü, kahraman ve öncü gençliği, biz Ak gönüllü gençlere bu keskin ve zorlu virajda büyük işler düşmektedir.
 
Milletimiz tarih boyunca nice badireler, savaşlar, darbeler, ideolojik karışıklıklar ile hiç rahat bırakılmadı. Millet olarak türlü oyunlara maruz kaldık. Nereden gelirse gelsin bu yapılanlara boyun eğmedik, eğmeyeceğiz. 
 
Onlar biliyorlardı  ki; 40 kişi ile Çin  sarayı basan, 3 kişi kalsa bile devlet kurabilecek olan, İslamın son temsilcisi bu aziz ve kahraman milleti rahat bıraksalar, şu an süper güç ABD’den değil, TÜRKİYE’den bahsedecektik.
 
Biz, vatan sevdalısı, ülke sevdalısı gençler olarak oyunları bozmamız gerekiyor. Eğer biz gençler olarak üzerimize düşeni yaparsak, şahlanışımız ve dirilişimiz kaçınılmaz olacaktır. 
 
Gençlik Kolları Başkanı olarak üzerime düşen, bu vatana, Aziz millete hizmet etmek isteyen tüm 18 yaşına gelen gençlerimizi bu kutsal göreve davet ediyorum” dedi. 

 
Bu içerik 535 defa okundu.

* Bu işlemi gerçekleştirebilmek için Üye Girişi yapmanız gerekli!
Yorum Yazın
 
İlgili diğer içerikler
Günün Diger Manşetleri
Bayram Tatilinde Acı Bilanço Bayram Tatilinde Acı Bilanço.. Ramazan Bayramı tatilinde alınan tüm önlemlere ve uyarılara karşın kazaların önü..
0 yorum Gündem - 18.06.2018
Üye Bilgi