Bu İçeriği Paylaş
07 Nisan 2017 Cuma

TÜRKİYE’DE İLK DEFA UZUNKÖPRÜ’DE!

Uzunköprü Belediyesinin başarılı ve yenilikçi atık yönetim çalışmalarına bir yenisi daha eklendi.


 Uzunköprü Belediyesinin başarılı ve yenilikçi atık yönetim çalışmalarına bir yenisi daha eklendi. Uzunköprü Belediyesinin Şişecam Çevre Sistemleri A.Ş., Çayırova Cam Kırığı İşleme Tesisleri ve ÇEVKO Vakfı ile başlatmış olduğu “CAM YENİDEN CAM” Projesi kapsamında, yeni nesil HORECA Cam Atık Kumbaraları Türkiye’de ilk kez Belediyemize teslim edilmiştir.

Uzunköprü Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğünce yürütülen atık yönetim planlamaları kapsamında İlçemizde bulunan 60 adet cam kumbaraya ilave olarak, 8 adet 2400 litrelik yeni nesil ORECA kumbara, atık yoğunluklarına göre planlanarak yeniden İlçemizdeki işyerleri ve caddelere yerleştirilecektir. Halkımızın cam atıklarını ayrı biriktirerek cam kumbaralarına atmasını önemle rica ederiz.

 

 
Bu içerik 252 defa okundu.

* Bu işlemi gerçekleştirebilmek için Üye Girişi yapmanız gerekli!
Yorum Yazın
Günün Diger Manşetleri
Naaşları Gölette Bulunan Kuzenler Defnedildi Naaşları Gölette Bulunan Kuzenler D.. Tekirdağ'ın Kapaklı ilçesinde ikamet eden ve 23 gün sonra cesetleri Silivri Deği..
0 yorum Gündem - 20.10.2017
Enis İşbilen;“Uzunköprü güzelleşmeye devam edecek” Enis İşbilen;“Uzunköprü güzelleşmey.. Uzunköprü Belediye Başkanı Enis İşbilen, ilçe genelinde peyzaj çalışmalarının sü..
0 yorum Gündem - 20.10.2017
Edirneli Belediye  Başkanlarından Kılıçdaroğlu’na Ziyaret Edirneli Belediye Başkanlarından K.. İl Başkanı Pekcanlı, 3 Kasım tarihinde Edirne il Başkanlığı Binasını ve CHP’li b..
0 yorum Gündem - 20.10.2017
Üye Bilgi