Bu İçeriği Paylaş
07 Nisan 2017 Cuma

TÜRKİYE’DE İLK DEFA UZUNKÖPRÜ’DE!

Uzunköprü Belediyesinin başarılı ve yenilikçi atık yönetim çalışmalarına bir yenisi daha eklendi.


 Uzunköprü Belediyesinin başarılı ve yenilikçi atık yönetim çalışmalarına bir yenisi daha eklendi. Uzunköprü Belediyesinin Şişecam Çevre Sistemleri A.Ş., Çayırova Cam Kırığı İşleme Tesisleri ve ÇEVKO Vakfı ile başlatmış olduğu “CAM YENİDEN CAM” Projesi kapsamında, yeni nesil HORECA Cam Atık Kumbaraları Türkiye’de ilk kez Belediyemize teslim edilmiştir.

Uzunköprü Belediyesi Çevre Koruma ve Kontrol Müdürlüğünce yürütülen atık yönetim planlamaları kapsamında İlçemizde bulunan 60 adet cam kumbaraya ilave olarak, 8 adet 2400 litrelik yeni nesil ORECA kumbara, atık yoğunluklarına göre planlanarak yeniden İlçemizdeki işyerleri ve caddelere yerleştirilecektir. Halkımızın cam atıklarını ayrı biriktirerek cam kumbaralarına atmasını önemle rica ederiz.

 

 
Bu içerik 310 defa okundu.

* Bu işlemi gerçekleştirebilmek için Üye Girişi yapmanız gerekli!
Yorum Yazın
Günün Diger Manşetleri
Cumhuriyet Mahallesinin Camii Özlemi Bitiyor Cumhuriyet Mahallesinin Camii Özlem.. Cumhuriyet Mahallesi yıllardı özlemini çektiği ve eksikliğini hissettiği Cami’si..
0 yorum Dünya - 11.12.2017
Uzunköprü Kudüs İçin Yürüdü Uzunköprü Kudüs İçin Yürüdü.. ABD Başkanı Donald Trump’ın Kudüs’ü İsrail’in başkenti olarak tanıma..
0 yorum Gündem - 11.12.2017
Kase Uzunköprü Kase Uzunköprü.. UNESCO tarafından Dünya Mirası Geçici Listesinde yer alan Uzunköprü, Paşabahçe f..
0 yorum Gündem - 11.12.2017
Üye Bilgi