Bu İçeriği Paylaş
19 Şubat 2018 Pazartesi

‘Bir Şiir Bir Nefes’ Bir Edirne 1’incisi

Gençlik Merkezleri arası 18-24 yaş gençler arasında düzenlenen ‘’Bir Şiir Bir Nefes’’ isimli şiir okuma yarışmasında ‘Koca Yürekli Adam’ şiirini okuyan Çisem Toğral Edirne il birincisi oldu.


Her ilde düzenlenen Gençlik Merkezleri arası ‘Bir Şiir Bir Nefes’ isimli şiir okuma yarışmaları il bazında birincilerini açıkladı. Edirne Gençlik Merkezleri arasında da düzenlenen şiir okuma yarışmasında ‘Koca Yürekli Adam’ şiirini okuyarak seyircilerden ve yetkililerin oldukça güzel tepkisini alan Çisem Toğral Edirne genelinde il birincisi olarak, iller arası düzenlenecek Gençlik Merkezleri arası şiir okuma yarışmasında Edirne’yi ve Uzunköprü’yü temsil edecektir.
 
Gelen birincilikle oldukça gururlanan Ak Parti Uzunköprü İlçe Başkanı Çağatay Yılmaz sosyal medya hesabından gelen birincilik ile ilgili şunları paylaştı: ‘’Ak Parti Uzunköprü İlçe Başkanlığımız Gençlik Kollarımızda görev aldığı günden bu yana Ak Davamızda Uzunköprümüzün yarınları için samimiyetle çalışan gönüllülük esasıyla emek sarfeden genç kardeşimiz Çisem Toğral Gençlik Merkezleri arası-Gençler arası şiir okuma yarışması “Bir Şiir, Bir Nefes” programında  "Koca Yürekli Adam" şiiri ile Edirne İl Birincimiz olmuştur. Kendisi İlimizi Türkiye genelinde temsil edecektir. Çisem Toğral’ı tebrik ediyor başarılarının devamını diliyoruz.’’ açıklamalarında bulundu.
 
Edirne’yi ve Uzunköprü’yü başarıyla temsil edecek olan Toğral Uzunköprülülere alacağı başarıyla bir mutluluk daha yaşatmak istiyor. Şiir yazmak ayrı bir meziyettir fakat onu okuyarak karşı tarafa duyguyu aktarabilmekte bir o kadar yetenek ister. Duygusunu oldukça yaşayarak dinleyicilere yansıtan Çisem Toğral Edirne birinciliğini kazandı ve Uzunköprülüleri oldukça mutlu etti. 

 
Bu içerik 448 defa okundu.

* Bu işlemi gerçekleştirebilmek için Üye Girişi yapmanız gerekli!
Yorum Yazın
 
İlgili diğer içerikler
Günün Diger Manşetleri
Bayram Tatilinde Acı Bilanço Bayram Tatilinde Acı Bilanço.. Ramazan Bayramı tatilinde alınan tüm önlemlere ve uyarılara karşın kazaların önü..
0 yorum Gündem - 18.06.2018
Üye Bilgi