Bu İçeriği Paylaş
05 Mart 2018 Pazartesi

Çağatay Yılmaz Esnaf Turuna Çıktı


Uzunköprü Ak Parti İlçe Başkanı Çağatay Yılmaz ve Yönetim Kurulu üyeleri Uzunköprü esnafını ziyaret etti. Çarşı üzeri ve diğer meskunlarda ki işyerlerini gezen Yılmaz, esnafların sorunlarına çare olacak yönetimin genelde olduğu gibi yerelde de Ak Parti iktidarında olduğunu belirtti.
 
Yenilenmiş teşkilat kadrolarıyla birlikte yerel ve genel seçimlere bir yıl kala çalışmalarına start veren Uzunköprü Ak Parti İlçe Teşkilatı, gençlik, kadın ve ana yönetim olarak bir çok sosyal etkinlik projelerinde yer alıyor. Özellikle gençlik kollarının başlattığı ve dezavantajlı kesimlerin merkeze alınarak yapılandırılan sosyal sorumluluk projeleri her kesimin takdirini kazandı. Bu çalışmalar doğrultusunda, dezavantajlı ailelerinde ziyaret edildiği etkinlik takviminde sıra yerel esnafa geldi. İlçe başkanı Çağatay Yılmaz, yönetim kurulu ve kadın kolları olarak esnaf turuna çıkan Ak Partililer, gelecek dönemin aydınlık günlerini beraber inşa edeceklerini kaydettiler. Esnafın altyapı ve teknik anlamda birçok sorunla boğuştuğunu belirten Yılmaz, “Uzunköprü’de esnafımız alt ve üst yapı çalışmalarından muzdarip bir şekilde dükkanlarını işletmeye çalışıyor. Özellikle Pazar yeri esnafımız oluşan teknik problemlerle boğuşurken ticaretlerinde de geri kalıyorlar. Ak Parti yönetimi olarak esnafımızın dertlerini iyi biliyoruz. Genelde olduğu gibi Uzunköprü’de de hizmete talibiz” dedi.

“İSTİŞARE VE DİYALOG ORTAMINI OLUŞTURMALIYIZ”
Esnaf ziyaretlerinin bir diğer amacını da sadece ticari anlamda değil genel olarak şehir yapısında yapılabilecek faaliyetlerin belirlenmesi açısından bir fikir alışverişi olarak değerlendiren 
Yılmaz, “İstişare kültürümüzü kaybetmememiz gerekiyor. Bizim iktidarımızı güçlü kılan özellik diyalog ve toplumun her kesimini içine kapsayan istişare ortamıdır. Bu nedenle Uzunköprü’nün omurgasını oluşturan esnafımızın görüşleri bizim için önemli. Çeşitli ziyaretlerimiz önümüzde ki dönemde de deva edecektir” dedi. 

 
Bu içerik 651 defa okundu.

* Bu işlemi gerçekleştirebilmek için Üye Girişi yapmanız gerekli!
Yorum Yazın
 
İlgili diğer içerikler
Günün Diger Manşetleri
Bayram Tatilinde Acı Bilanço Bayram Tatilinde Acı Bilanço.. Ramazan Bayramı tatilinde alınan tüm önlemlere ve uyarılara karşın kazaların önü..
0 yorum Gündem - 18.06.2018
Üye Bilgi