Bu İçeriği Paylaş
15 Mayıs 2018 Salı

Uzunköprü Emniyeti Suçlulara Göz Açtırmıyor

Uzunköprü Emniyeti yaptığı başarılı ve nokta operasyonlara devam ediyor. Her türlü asayiş problemini anında ele alan polis ekipleri, özellikle göçmen ve uyuşturucu kaçaklarına nefes aldırmıyor. Son yapılan operasyonlar ile uyuşturucu sattığı tespit e


Operasyonlar ile ilgili Uzunköprü Emniyetinden yapılan açıklamada “Uyuşturucuyla mücadeleye yönelik çalışmalar kapsamında İ.D ile A.K isimli şahıslar uyuşturucu madde ile yakalanmışlardır. Şahıslardan İ.D. isimli şahıs hakkında uyuşturucu kullanmaktan, A.K.  isimli şahıs hakkında uyuşturucu ticareti yapmak suçlarından yasal işlem yapılarak adli makamlara sevk edilmişlerdir. A.K isimli şahıs çıkarıldığı mahkemece tutuklanarak cezaevine gönderilmiştir. Durumundan şüphelenilen 34 BAM ….. plaka sayılı F. D.  marka kapalı kasa kamyonet Meriç Yol Kavşağında durdurularak yapılan kontrolde 5 kadın 5 çocuk 21 erkek olmak üzere toplam 31 Suriye uyruklu şahıs ile 1 adet bot, 1 adet pompa ele geçirilmiştir. 31 Suriye uyruklu şahıs İl Göç İdaresine teslim edilmiş, 34 BAM ….. plaka sayılı Fıat Ducado marka kapalı kasa kamyonet sürücüsü Y.Ş. hakkında Göçmen Kaçakçılığı suçundan işlem yapılarak çıkarılmış olduğu mahkemece tutuklanarak Cezaevine teslim edilmiştir” denildi.

 
Bu içerik 119 defa okundu.

* Bu işlemi gerçekleştirebilmek için Üye Girişi yapmanız gerekli!
Yorum Yazın
 
İlgili diğer içerikler
Günün Diger Manşetleri
Bayram Tatilinde Acı Bilanço Bayram Tatilinde Acı Bilanço.. Ramazan Bayramı tatilinde alınan tüm önlemlere ve uyarılara karşın kazaların önü..
0 yorum Gündem - 18.06.2018
Üye Bilgi