Bu İçeriği Paylaş
15 Mart 2018 Perşembe

CHP Üye Çalışmalarına Devam Ediyor


CHP Uzunköprü İlçe Başkanlığı seçiminde İnanç Sülüş ve Osman Aydın ile yarışan Özlem Becan. CHP’lilere seslenirken Uzunköprü’de ki üye sayılarını arttıracağını söylemişti. Bu sözünü gerçekleştirmeye başlayan Becan üye sayısını her geçen gün arttırarak ilerliyor. Uzunköprü’de CHP’li sayısını az olduğunu ifade eden Becan Başkanlık açıklamasında şunları söylemişti: “Şu anda üye sayımız bin beşyüzlerde ve ben başkan seçilirsem bu sayıyı iki bin beşyüz, üç bin beşyüz hatta fört bin beşyüz yapmak istiyorum. Uzunköprü’deki saçmenlerimizle hep birlikte olarak CHP için çalışmak isiyorum.” ifadelerini kullanmıştı.
 
Her gün köy ziyarteleri gerçekleştiren CHP’liler vatandaşlarla buluşarak onların sorunlarını ve gündemi konuşmaya devam ediyor. Son olarak Alpıllu Şeker Fabrikası için imza toplayan Uzunköprü CHP İlçe Teşkilatı mahalleleri ve köyleri ziyaret ediyor. 

 
Bu içerik 390 defa okundu.

* Bu işlemi gerçekleştirebilmek için Üye Girişi yapmanız gerekli!
Yorum Yazın
 
İlgili diğer içerikler
Günün Diger Manşetleri
Bayram Tatilinde Acı Bilanço Bayram Tatilinde Acı Bilanço.. Ramazan Bayramı tatilinde alınan tüm önlemlere ve uyarılara karşın kazaların önü..
0 yorum Gündem - 18.06.2018
Üye Bilgi