Bu İçeriği Paylaş
08 Mart 2017 Çarşamba

AK partinin Genç kürsü programları devam ediyor

AK parti Uzunköprü gençlik kolları başkanı Doğan Kına Genç kürsü programlarının 3.sünü gerçekleştirdiklerini açıkladı. Güçlü bir Türkiye için, güçlü bir Uzunköprü için evet diyeceğiz diyen Kına şöyle dedi.


 AK parti Uzunköprü gençlik kolları başkanı Doğan Kına Genç kürsü proğramlarının 3.sünü gerçekleştirdiklerini açıkladı. Güçlü bir Türkiye için, güçlü bir Uzunköprü için evet diyeceğiz diyen Kına şöyle dedi.
“AK Parti Uzunköprü Gençlik Kollarımız 16 Nisan Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi Anayasa Değişikliği Referandumunu her platformda anlatmaya devam ediyoruz.
Genç Kürsü programlarımızı gerçekleştiriyoruz. Geçtiğimiz hafta sonu Genç Kürsü Programları kapsamında 3.sünü düzenleyerek Anayasa Değişikliğini anlattık. Bir kahvaltı organızasyonunda biraraya gediğimiz Genç Kürsü toplantımıza Gençlik Kolları Genel Merkez MKYK Üyemiz Sn. Sümeyra Usta, Gençlik Kolları İl Başkanımız Av. Tarık Hatipler ve Yardımcıları, Mahallelerimizden genç arkadaşlarımız, Gençlik kolları yardımcılarımız ve yönetim kurulu üyelerimiz katıldı. Gençlik Kolları Genel Merkez MKYK Üyemiz Sümeyra Usta ve Gençlik Kolları İl Başkanımız Av. Tarık Hatipler, gençlerin hükümet sistemi ile ilgili sorularını yanıtladı ve ''NEDEN EVET'' i anlattı.'' Dedi.

 
Bu içerik 480 defa okundu.

* Bu işlemi gerçekleştirebilmek için Üye Girişi yapmanız gerekli!
Yorum Yazın
 
İlgili diğer içerikler
Günün Diger Manşetleri
Bayram Tatilinde Acı Bilanço Bayram Tatilinde Acı Bilanço.. Ramazan Bayramı tatilinde alınan tüm önlemlere ve uyarılara karşın kazaların önü..
0 yorum Gündem - 18.06.2018
Üye Bilgi