Bu İçeriği Paylaş
11 Haziran 2018 Pazartesi

Ayhan Yeni HDP ve İnce’ye Sert Çıktı

“Afrin Yerinde Duruyor, Yüreği Olan Gitsin Alsın”


Uzunköprü MHP İlçe Başkanı Ayhan Yeni son günlerde yaşanan Afrin’in statüsü ve apolet sökme tartışmalarına dahil oldu. Yeni gelişen olay ve söylemlerin oldukça manidar olduğunu belirterek, Afrin’in yerinde durduğunu ve isteyenin almak için harekete geçebileceğini ama Mehmetçiğin’de Afrin’de olduğunu vurguladı. 
 
Ayhan Yeni yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı,” PKK’nın meclisteki siyasi ayağı olan HDP’nin  seçim vaatlerinden biri Afrin’i geri almakmış. Afrin’i geri alıp, Afrinlileri geri getirmekmiş. Herhalde kastettiği Türk Silahlı kuvvetlerinden nasibini alamadan kuyruğu kıstırıp kaçanlar. Yoksa gerçek Afrinliler hala orada ve huzur içerisinde yaşamlarına devam ediyorlar. İlle de almak isterlerse Afrin orada yerinde duruyor,  Mehmetçik‘te. Yeter ki siz almak isteyin. Çok ilginç bir detay daha, Afrin harekatını gerçekleştiren Kahraman Türk askerinin komutanlığını yapan paşamızın apoletlerini sökmek için fırsat kollayan Millet İttifakı Cumhurbaşkanı adaylarından birinin açıklamaları bize oldukça manidar geliyor. Ya Size ?”

 
Bu içerik 207 defa okundu.

* Bu işlemi gerçekleştirebilmek için Üye Girişi yapmanız gerekli!
Yorum Yazın
 
İlgili diğer içerikler
Günün Diger Manşetleri
Bayram Tatilinde Acı Bilanço Bayram Tatilinde Acı Bilanço.. Ramazan Bayramı tatilinde alınan tüm önlemlere ve uyarılara karşın kazaların önü..
0 yorum Gündem - 18.06.2018
Üye Bilgi