Bu İçeriği Paylaş
21 Mayıs 2018 Pazartesi

Uzunköprü Asayiş Olayları


Geride bıraktığımız günlerde Uzunköprü’de yaşanan asayiş olaylarını sizler için derledik. İrili ufaklı bir çok asayiş olayının yaşandığı Uzunköprü’de, Emniyet güçlerinin zamanında müdahalesi olayların büyümesine imkan tanımadı.
 
HER GELEN TELEFONA İNANMA
Müşteki, kullandığı telefona  +90 850… 15 71 nolu telefondan kart aidatının geri ödendiğine dair banka mesajı geldiğini, gelen linke tıklayıp işlem yapmadan geri çıktığını, banka hesabından 360 TL değerinde kontur yüklendiğini daha sonra öğrendiğini, şikâyetçi olduğunu beyan etmiştir. Tahkikat devam etmektedir.
 
BUNLARDA LOKMA TAKIMI HIRSIZLARI
Müşteki, park halindeki aracının bagajından 1 adet matkap, 1 adet spiral, 1 adet darbeli matkap, 1 adet vidalama matkap, 30 metre ara kablo, takım çantası ve anahtarlıklarının çalındığını, şikayetçi olduğunu beyan etmiştir. Tahkikat devam etmektedir.
 
MUSLUKLARI BİLE ÇALDILAR
Müşteki, Mescit Mah. Kumlu Sokakta bulunan ikametini ara sıra kullandığını kontrol için eve gittiğinde beyaz eşyalarının, elektrikli aletlerinin parçalanarak kablolarının çalındığını, musluklarının söküldüğünü, şikâyetçi olduğunu beyan etmiştir. Tahkikat devam etmektedir.

ÇARPTI KAÇTI
Müşteki/şüpheli H., Cumhuriyet Mahallesi Sanayi Işıklı Kavşağında aracıyla dönüş yapacağı sırada müşteki/şüpheli U.’un kullandığı motosiklet ile aracına çarparak kaçtığını, şikâyetçi olduğunu beyan etmiştir. Tahkikat devam etmektedir.

ANLAŞAMADILAR
Müşteki, 100 koyun almak için anlaştığı ve 20.000,00-TL kaparo verdiğini şüphelinin koyunları vermediğini, şikayetçi olduğunu beyan etmiştir. Şüpheli, müştekinin peşinatı ayarlayamadığını ve pazarlıktan bu sebeple vazgeçtiğini, paranın 14.000,00-TL olduğunu ve 15 gün içerisinde iade edeceğini beyan etmiştir. Tahkikat devam etmektedir.

ALKOL İSTEDİ ALAMAYINCA OLAY ÇIKARDI
Müşteki, işlettiği köfteci dükkanına gelerek içki isteyen şüpheliyi alkollüsün diyerek dışarı çıkarttığını, dışarıda şüphelinin tehdit ve hakarette bulunarak, kendisine bıçak gösterip gittiğini, şikayetçi olduğunu beyan etmiştir. Şüphelinin ifadesi alınmıştır. Tahkikat evrakı ikmalen gönderilmiştir.

AMAN DİKKAT!
Müşteki, eşinden ayrıldığını, kızı mağdurun ikamette oturma odasındaki dolaptan oyuncağını almak için çekmeceyi açtığında dolabın kızının üzerine devrildiğini, hastanede tedavisini yaptırdığını, şikâyetinin bulunmadığını beyan etmiştir. Tahkikat evrakı ikmalen gönderilmiştir.
 
KOLA DİYE DETERJAN İÇTİ
Müşteki, gece uyanıp susadığından kola içmek için mutfağa gittiğinde yanlışlıkla kola şişesi içinde bulunan temizlik maddesinden içtiğini, tedavisinin yapıldığını, şikayetçi olmadığını beyan etmiştir. Tahkikat evrakı ikmalen gönderilmiştir.

 
Bu içerik 498 defa okundu.

* Bu işlemi gerçekleştirebilmek için Üye Girişi yapmanız gerekli!
Yorum Yazın
 
İlgili diğer içerikler
Günün Diger Manşetleri
Bayram Tatilinde Acı Bilanço Bayram Tatilinde Acı Bilanço.. Ramazan Bayramı tatilinde alınan tüm önlemlere ve uyarılara karşın kazaların önü..
0 yorum Gündem - 18.06.2018
Üye Bilgi