Bu İçeriği Paylaş
08 Şubat 2018 Perşembe

Egemen Aslan’dan ‘Hodri Meydan’!

Uzunköprü Ticaret Borsası Başkanı Egemen Aslan, İzmir Tarım Fuarı gezisi esnasında paylaştığı bir fotoğrafın altına gelen yoruma sert tepki gösterdi.


Bir kullanıcının ‘Bizim paralarla gezin bakalım’ şeklindeki yorumuna Aslan, “Borsanın parasını kimse yiyemez” diyerek, yoruma şu cümleler ile cevap verdi.
 
Vizyon geliştirme, üyeler arası ilişkileri arttırma amacıyla düzenlenen bir geziye, davetli olduğun halde gelmiyorsun. Bunlar boş muhabbetler. Keşke geziye katılsaydınız da, arkadaşlarımızla beraber o ortamı yaşayabilseydiniz.
 
İnşallah önümüzdeki gezilerde sizleri de aramızda görürüz. Ayrıca UZTB üyesi tüm arkadaşlarımızın yemek ve gezmek için Borsa’nın parasına tamah etme gibi bir düşüncesi asla olamaz. 
Hodri meydan! Bir suistimal olduğunu düşünüyorsanız, Gümrük ve Ticaret Bakanlığı denetimine tabiyiz. Şikayet edersiniz. Eğer ‘Kurum Yönetmeliğine’ aykırı bir durum söz konusu ise, ben yapılan harcamaları şahsım olarak ödemeyi taahhüt ediyorum. 
 
Siz ve etrafınızda ki üç beş zat tarafından boş yere konuşulmak hoş değil. Gidin ve şikayet edin. Bizler her zaman denetime açığız, ama kir at, izi kalsın tarzına asla razı değiliz.
Bu yakıştırmayı kabul etmiyor ve sizi suç duyurusunda bulunmaya davet ediyorum” 
 

 
Bu içerik 539 defa okundu.

* Bu işlemi gerçekleştirebilmek için Üye Girişi yapmanız gerekli!
Yorum Yazın
 
İlgili diğer içerikler
Günün Diger Manşetleri
Bayram Tatilinde Acı Bilanço Bayram Tatilinde Acı Bilanço.. Ramazan Bayramı tatilinde alınan tüm önlemlere ve uyarılara karşın kazaların önü..
0 yorum Gündem - 18.06.2018
Üye Bilgi