Bu İçeriği Paylaş
12 Şubat 2018 Pazartesi

UTSO Başkanı İhtiyardan Başhekim ve Cingöz’e Ziyaret

Uzunköprü Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ercan İhtiyar Uzunköprü Devlet Hastanesi’nde göreve başlayan Başhekim Özgür Kavak’ı ve Uzunköprü Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Kemal Cingöz’ü makamlarında


3 yıla yakın süredir Uzunköprü Devlet Hastanesinde Çocuk Hastalıkları Uzmanı olarak görev yapan ve yeni yılda Başhekimlik görevine atanan Özgür Kavak’ı makamında ziyaret eden UTSO Başkanı Ercan İhtiyar hayırlı olsun dileklerini iletti. Başhekim Yardımcısı İç Hastalıkları Uzmanı Osman Durmaz’ı da ziyaret ederek hastane için bundan önceki zamanlarda yapılan işleyişler hakkında konuşuldu. Bugünden sonra yapılacak ve planlan projeler bazında fikir alışverişi yapılırken Başhekim Kavak, İhtiyar’a bilgi verdi. Uzunköprü’nün genel işleyişi hakkında da konuşulan ziyarette sohbet edildikten sonra Ercan İhtiyar hastaneden ayrıldı.
 
Aynı gün içerisinde UTSO Başkanı İhtiyar Uzunköprü Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Kemal Cingöz’e de misafir oldu. Geçtiğimiz günlerde kayınpederini kaybeden Cingöz’e başsağlığı dileyen İhtiyar, aynı zamanda yeniden Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı seçilen Cingöz’e  tebriklerini de iletti.
 
UTSO KADIN GİRİŞİMCİLER KURULU İHTİYAR’I  ZİYARET ETTİ
UTSO Başkanı Ercan İhtiyar UTSO Kadın Girişimciler Kurulu üyeleriyle toplantı salonunda buluştu. Bu yıl içerisinde yapılması planlanan projeler kapsamında detaylı olarak görüşülen toplantıda Kadın Girişimciler İhtiyar’a desteklerinden dolayı teşekkürlerini ilettiler. Planlanan çalışmalara ara vermeden devam ederken UTSO Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Seval Gemici daha önce olduğu gibi 2018 yılında da güzel ve başarılı işler uygulayacaklarını ifade etti.

 
Bu içerik 206 defa okundu.

* Bu işlemi gerçekleştirebilmek için Üye Girişi yapmanız gerekli!
Yorum Yazın
 
İlgili diğer içerikler
Günün Diger Manşetleri
Bayram Tatilinde Acı Bilanço Bayram Tatilinde Acı Bilanço.. Ramazan Bayramı tatilinde alınan tüm önlemlere ve uyarılara karşın kazaların önü..
0 yorum Gündem - 18.06.2018
Üye Bilgi