Bu İçeriği Paylaş
30 Ocak 2013 Çarşamba

Şimşek "Müezzinoğlu’nun Bakanlığa getirilmesi çok önemli"

21. Dönem Edirne Milletvekili Şadan Şimşek AK Parti Edirne Milletvekili Dr. Mehmet Müezzinoğlunun Sağlık bakanlığına getirilmesiyle ilgili olarak açıklamalarda bulundu.


Şimşek,  Başbakanın son kabine revizyonunda Sağlık Bakanlığına Serhat ilimizi temsil eden Mehmet Müezzinoğlu'nun getirmesi çok önemli olduğunu düşünüyorum diyerek "Sayın Müezzinoğlu'na görevinde başarılar diliyorum.. Sayın bakanımızın Edirne ilimizin hizmette kuruyan toprağını sulamasını temenni ediyorum..
Bugün Serhat ilimize baktığımızda 10 yıla aşkın süredir, gelen hizmet, yurttaşlarımızın sosyo eko-nomik durumu ortadır.. Yurttaşlarımız şunu anlamıştır ki; artık SÖYLEMLERLE bir yere gelin-miyor..EYLEME GEÇME ZAMANI'dır..
Sayın bakanımızla serhat kentimizin sorunları üst perdede görüşülerek, çözüme ulaşmasında en büyük etken olacaktır.. Serhat kentimize gelecek yatırımlarda, geliştirilecek projelerde üzerime düşen bir göreve her  zaman hazırım.. Sayın bakanımıza yeni görevinin Serhat kentimiz ve ülkemiz için hayırlara vesile olmasını diliyorum"dedi.

 
Bu içerik 762 defa okundu.

* Bu işlemi gerçekleştirebilmek için Üye Girişi yapmanız gerekli!
Yorum Yazın
 
İlgili diğer içerikler
Günün Diger Manşetleri
Bayram Tatilinde Acı Bilanço Bayram Tatilinde Acı Bilanço.. Ramazan Bayramı tatilinde alınan tüm önlemlere ve uyarılara karşın kazaların önü..
0 yorum Gündem - 18.06.2018
Üye Bilgi