Bu İçeriği Paylaş
20 Ekim 2017 Cuma

Enis İşbilen;“Uzunköprü güzelleşmeye devam edecek”

Uzunköprü Belediye Başkanı Enis İşbilen, ilçe genelinde peyzaj çalışmalarının sürdüğünü ifade etti. Başkan İşbilen, yaptığı yazılı açıklamada, Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekiplerinin ilçe içerisinde farklı bölgelerde çalışma yürüttüğün


 Yapılan çalışmalarla ilçenin yüzünü güzelleştirildiğini söyleyen İşbilen, açıklamasında şu ifadelere yer verdi; "Park, bahçe, yeşil alan, orta refüj ve saksılara dikilmek üzere belediyemiz seralarında yetiştirilen menekşeler Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekiplerince belirlenen alanlara dikilerek, şehrimizde renkli ve estetik görüntü oluşturuldu. İlçemizin güzelleşmesi için yapılan çalışmalar hız kesmeden devam edecek."
Furkan Onur Öztaş(A18)
 

 
Bu içerik 139 defa okundu.

* Bu işlemi gerçekleştirebilmek için Üye Girişi yapmanız gerekli!
Yorum Yazın
 
İlgili diğer içerikler
Günün Diger Manşetleri
Akman’dan Sömestr Mesajı: Ekranlarınızla Değil Akranlarınızla Vakit Geçirin Akman’dan Sömestr Mesajı: Ekranları.. 2017/2018 eğitim ve öğretim yılının ilk yarısı sona eriyor. Yarın çocuklar karne..
0 yorum Gündem - 18.01.2018
Yılmaz, “Uzunköprü İyi Yönetilmiyor” Yılmaz, “Uzunköprü İyi Yönetilmiyor.. Ak Parti Uzunköprü İlçe Başkanı Çağatay Yılmaz özel açıklamalarda bulundu. Yılma..
0 yorum Gündem - 18.01.2018
Üye Bilgi