Bu İçeriği Paylaş
20 Ekim 2017 Cuma

Faciaya Ramak Kaldı

Fabrikaya satış için çeltik götürmek isteyen çitçi Beyazıt Öztürk kontrolündeki traktörün Uzunköprü Hayrabolu Caddesi'nden geçişi esnasında çeki demirini kopması sonucu traktör arkasındaki iki römork, araçtan kurtularak kontrolsüz bir şekilde cadde ü


 Eğim ve yolun bozukluğundan kaynaklı olarak  römorklar tekrar hareket etmeye başlayınca traktör sürücüsü Beyazıt Öztürk, iki römork arasına girerek öndeki römork aracının arka tekerine taş koymak istedi. O esnada Çeltiğin yükünden dolayı harekete geçen römorkların arasına sıkışan Beyazıt Öztürk son bir hamle ile kendini kurtardı. Araçların arasına sıkışmaktan son anda kurtulan Öztürk’ün kafası kaçış esnasında üzerine gelen römorkun demirine çarptı. Kafası açılan Öztürk’e olay yerine gelen sağlık ekipleri müdahale ederek Uzunköprü Devlet Hastanesine götürdü. Olayın ardında Çiftçi Beyazıt Öztürk’ün kardeşi olduğu öğrenilen bir vatandaş yolların durumuna isyan ederek, “ Yıllardır bu istikametten mal getirip götürürüz, hiç böyle bir olay yaşamadık. Şu yolların durumuna bakın, yazıktır günahtır koca çeki demirini kopartacak hiçbir kuvvet yokken, yollardaki kasisler bizi bu duruma soktu” ifadelerini kullandı. Olay yerine gelen trafik ekipleri kaza ile ilgili tutanak tuttu.             Furkan Onur Öztaş(A18) 
 

 
Bu içerik 602 defa okundu.

* Bu işlemi gerçekleştirebilmek için Üye Girişi yapmanız gerekli!
Yorum Yazın
 
İlgili diğer içerikler
Günün Diger Manşetleri
Bayram Tatilinde Acı Bilanço Bayram Tatilinde Acı Bilanço.. Ramazan Bayramı tatilinde alınan tüm önlemlere ve uyarılara karşın kazaların önü..
0 yorum Gündem - 18.06.2018
Üye Bilgi