Bu İçeriği Paylaş
18 Ocak 2018 Perşembe

CHP'den Ticaret Borsasına Ziyaret

CHP Uzunköprü İlçe Örgütü ziyaretlerini hız kesmeden sürdürüyor. Uzunköprü Ticaret Borsasını ziyaret eden Özlem Becan ve CHP İlçe Örgütü Ticaret Borsası Başkanı Egemen Aslan ile bir araya geldiler.


 Uzunköprü CHP İlçe Başkanı Özlem Becan ve İlçe Örgütü ziyaretlerini aralıksız sürdürüyor. Geçtiğimiz hafta resmi kurum, esnaf ve köy ziyaretlerinin ardından bu haftada Uzunköprü Ticaret Borsası’nı ziyaret ederek Başkan Egemen Aslan’la görüştüler. Aslan’la birlikte görüşmede Uzunköprü Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Üyelerinden İbrahim Yılmaz ve Orhan Gür’de yer aldı. Ticaret Borsası Başkanı Egemen Aslan böyle bir ziyarette bulundukları için CHP İlçe Başkanı Özlem Becan Ve İlçe Örgütüne teşekkürlerini iletti. Seçilmiş olduğu İlçe Başkanlığı görevi için başarılar dilerken yapılacak faaliyetlerde yollarının açık olması temennisini iletti. Görüşmede Uzunköprü’nün tarım ve hayvancılık konularına da değinildi. Ülkemizde ve ilçemizde yaşanan ekonomik sorunların dile getirildiği ziyarette gelecek için neler yapılırsa daha başarılı olunur söylemleri üzerinde duruldu. 
Karşılıklı sohbetlerin ardından günü ölümsüzleştirerek fotoğraf çekilirken her başkanda birbirlerine başarılar dileyerek ziyaret sonlanmış oldu.
 

 
Bu içerik 78 defa okundu.

* Bu işlemi gerçekleştirebilmek için Üye Girişi yapmanız gerekli!
Yorum Yazın
 
İlgili diğer içerikler
Günün Diger Manşetleri
Mehmetçiğin Yağını Trakya Birlik Tedarik Edecek Mehmetçiğin Yağını Trakya Birlik Te.. Trakya Birlik Yönetim Kurulu Başkanı Rafet Sezen ile Milli Savunma Bakanlığı ve ..
0 yorum Gündem - 19.02.2018
Üye Bilgi