Bu İçeriği Paylaş
12 Şubat 2018 Pazartesi

UZTB 2018’in İkinci Personel Toplantısını Geride Bıraktı

Uzunköprü Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı Egemen Aslan’ın başkanlığında 2018 Şubat ayı personel toplantısı UZTB toplantı salonunda gerçekleştirildi.


Her ay düzenli olarak gerçekleştirilen Uzunköprü Ticaret Borsası personel toplantısı UZTB Yönetim Kurulu Başkanı Egemen Aslan’ın başkanlığında yürütüldü. Her ayın ilk haftasında düzenli olarak düzenlenen personel toplantılarında bir önceki ayda yapılması planlanan işleyişler incelenerek bir sonraki toplantıya kadar olan süreçteki yapılması gerekenler konuşuluyor ve gerçekleştirilmek üzere işleme alınıyor.
 
Son yapılan personel toplantısında da daha önce konuşulan konuların işleyişe alınma durumları kontrol edilerek hangi düzen içersinde gerçekleştirildiğinin takibi yapıldı. Birimlerin başında olan yetkililer yapılan işleyişlerin son durumlarını başkana sunarken detaylı bilgiler verdiler.
 
UZTB kaliteli bir süreç hedeflerken yapılan çalışmalarla birlikte ileriyi öngören ve başarılı işleyişler etrafında emin adımlarla yürümek istiyor. Uzunköprü Ticaret Borsası’nın almış olduğu kararlara yönelik ISO 9001-2015 Kalite Yönetim Sistemi ile ISO 10002 Müşteri Memnuniyeti Yönetim Sistemlerini ek şekilde 2018 süreci zarfında ISO 27001 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemine geçilerek bu bölgede ilki gerçekleştirecek. UZTB adına başarılı çalışmaların hedeflendiği bir Şubat ayı toplantısı gerçekleştirilerek yeniden çalışma işleyişlerine yöneldiler.

 
Bu içerik 156 defa okundu.

* Bu işlemi gerçekleştirebilmek için Üye Girişi yapmanız gerekli!
Yorum Yazın
 
İlgili diğer içerikler
Günün Diger Manşetleri
Bayram Tatilinde Acı Bilanço Bayram Tatilinde Acı Bilanço.. Ramazan Bayramı tatilinde alınan tüm önlemlere ve uyarılara karşın kazaların önü..
0 yorum Gündem - 18.06.2018
Üye Bilgi