Bu İçeriği Paylaş
11 Ocak 2018 Perşembe

Uzunköprü Asayiş Olayları

Geride bıraktığımız günlerde Uzunköprü’de yaşanan asayiş olaylarını sizler için derledik. İrili ufaklı bir çok asayiş olayının yaşandığı Uzunköprü’de, Emniyet güçlerinin zamanında müdahalesi olayların büyümesine imkan tanımadı.


MORALİ BOZUK DİYE AZ DAHA ELİNİ KIRIYORDU
Müşteki, borçları sebebiyle moralinin bozuk olduğunu, ikametinde bir anlık sinirle duvara yumruk attığını, elinin ağrıması üzerine hastaneye gidip tedavisi olduğunu, şikayetinin bulunmadığını beyan etti. Tahkikat evrakı ikmalen adli makamlara gönderildiği öğrenildi.
 
TELEFON BAĞLANTI KUTUSUNU DEVİRDİLER
Şüphelilerin araçlarıyla Kırkavak Deresi yanındaki meydan da araçları maddi hasarlı kazaya karıştı. Bir iletişim şirketine ait ADSL-telefon kutusunun kazadan dolayı zarar gördÜ. İletişim şirketi şefliği görevlisi müşteki, şüphelilerden şirketi adına şikâyetçi olduğunu ifade etti. Tahkikat devam ettiği öğrenildi.
 
İNTİHARA TEŞEBBÜS
Müştekinin Yüksek Okul yakınında bankta oturup alkol aldı. Bu esnada cebinden çıkardığı bıçağı karın bölgesine sapladığı ve çevrede bulunanlar tarafından bıçağın elinden alınıp, hastaneye kaldırıldığı öğrenildi. Müşteki ameliyata alındığından ifadesini alınamadığı bildirildi. Tahkikat devam ettiği bildirildi. 

 
Bu içerik 223 defa okundu.

* Bu işlemi gerçekleştirebilmek için Üye Girişi yapmanız gerekli!
Yorum Yazın
 
İlgili diğer içerikler
Günün Diger Manşetleri
Bayram Tatilinde Acı Bilanço Bayram Tatilinde Acı Bilanço.. Ramazan Bayramı tatilinde alınan tüm önlemlere ve uyarılara karşın kazaların önü..
0 yorum Gündem - 18.06.2018
Üye Bilgi