Bu İçeriği Paylaş
18 Haziran 2018 Pazartesi

Jandarma’dan Nefes Kesen Operasyon

İl Jandarma ekipleri alınan bir istihbarat üzerine gerçekleştirdikleri operasyonda, 215.000 esrar ele geçirirken 9 şüpheliyi de göz altına aldı. Şüpheliler tutuklanarak cezaevine gönderildi. Olay ile ilgili soruşturmanın devam etti öğrenildi.


Nefes kesen uyuşturucu operasyonu ile ilgili Jandarma’dan yapılan açıklamda şunlar kaydedildi, “Edirne İl Jandarma Komutanlığı unsurlarınca Keşan Cumhuriyet Başsavcılığının koordinesinde, Yunanistan ülkesinden getirilen uyuşturucu maddeyi Meriç nehri üzerinden geçirerek İstanbul ilinde piyasaya süren suç örgütüne yönelik 11-12 Haziran 2018 tarihlerinde İstanbul ve Edirne illerinde düzenlenen operasyonda (9) şüpheli yakalanmış olup, bu güne kadar yapılan operasyonlarda toplam 215.000 gr skunk (esrar) maddesi ele geçirilmiştir. Şüpheliler tutuklanarak Edirne Kapalı Cezaevine konulmuştur. Kamuoyuna saygı ile duyurulur”. 

 
Bu içerik 358 defa okundu.

* Bu işlemi gerçekleştirebilmek için Üye Girişi yapmanız gerekli!
Yorum Yazın
 
İlgili diğer içerikler
Günün Diger Manşetleri
Bayram Tatilinde Acı Bilanço Bayram Tatilinde Acı Bilanço.. Ramazan Bayramı tatilinde alınan tüm önlemlere ve uyarılara karşın kazaların önü..
0 yorum Gündem - 18.06.2018
Üye Bilgi