Bu İçeriği Paylaş
14 Haziran 2018 Perşembe

Vali Özdemir’den Bayram Mesajı

Edirne Valisi Günay Özdemir, Ramazan Bayramı vesilesiyle bir mesaj yayınladı. Mesajında insanlığa barış ve kardeşlik vurgusu yapan Özdemir, Türk Milletinin her türlüğü zorluğu aşan, barış ve huzurun teminatı bir millet olduğunu belirtti.


Vali Günay Özdemir mesajında, “Toplumları millet yapan en önemli değerler arasında dini ve milli bayramlar yer almaktadır. Bizde Türk milleti olarak on bir ayın sultanı, rahmet ve bereket ayının sonunda Ramazan bayramına kavuşmanın huzur ve mutluluğunu yaşıyoruz. İslam coğrafyasında yaşanan savaşlar ve sıkıntıların sona ermesi, Ramazan Bayramının tüm insanlar arasındaki barış ve kardeşliği pekiştirmesi en içten dileğimizdir. Dualarımız, bu mübarek günlerde komşu ülkelerimizde ve İslam coğrafyasında yaşanan savaşların bir an önce sona ererek bayram coşkusunun yaşanması için olmalıdır. Ramazan ayı boyunca sofrasını paylasan, ekmeğini bölen, sevinçleri, hüzünleri bir olan büyük Türk Milleti birlik barış ve huzurun da koruyucusu olacaktır. Bu vesileyle huzur ve medeniyetler şehri Edirne’den tüm dünyaya barış ve kardeşliğin dalga dalga yayılması dileğiyle tüm vatandaşlarımızın Ramazan Bayramını kutluyor, sevgi ve saygılar sunuyorum” ifadelerini kullandı.

 
Bu içerik 157 defa okundu.

* Bu işlemi gerçekleştirebilmek için Üye Girişi yapmanız gerekli!
Yorum Yazın
 
İlgili diğer içerikler
Günün Diger Manşetleri
Bayram Tatilinde Acı Bilanço Bayram Tatilinde Acı Bilanço.. Ramazan Bayramı tatilinde alınan tüm önlemlere ve uyarılara karşın kazaların önü..
0 yorum Gündem - 18.06.2018
Üye Bilgi