Bu İçeriği Paylaş
14 Haziran 2018 Perşembe

Bayramlaşma Programı Belli Oldu


Uzunköprü Kaymakamı’nın ev sahipliğinde kamu görevlileri, siyasi partiler, sivil toplum kuruluşları ve Uzunköprü halkı bayramlaşma programında Öğretmen Evi’nde bir araya gelecek. Bayramın 1’inci günü 10:30’da başlayacak olan program eski bayramların hasretini çeken güzel insanlar ziyaret edilerek devam edecek.
 
Bayramlaşma programında Kaymakam Kemal Yıldız Öğretmen Evi’nde gelen misafirleri ağırlayacak. Bayramın 1’inci günü saat 10:30’da başlayacak olan bayramlaşma ziyaretler ile birlikte 12:45’e kadar devam edecek. Kamu görevlileri, siyasi partiler, sivil toplum kuruluşları ve Uzunköprü halkı Kaymakam Yıldız ile bir araya gelerek bayramlaşarak bu güzel ve heyecanlı günde güzel anlar yaşayacak.
 
Bayramlaşmanın ardından ziyarete geçilerek yıllardır ailelerinden uzak ve beklide resmi kurum ve kişiler haricinde kapılarının çalınmadığı o güzel insanlar ziyaret edilecek. İlk olarak 11:15’de Uzunköprü Devlet Hastanesi ziyaret edilecek ve orada şifa bekleyen hastalar bayramda yalnız bırakılmayacak. 
 
Bayramda mesai harcayan ve bu yolda gece gündüz gözetmeksizin vakitlerini hastaların şifa bulması için harcayan sağlık personellerinin de bayramı kutlanacak. 
 
Hastane sonrası 80. Yıl ve Rehabilitasyon  Merkezi’ne geçilerek orada bulunan vatandaşlarla bayramlaşılacak. Saat 12:15 gibi Süleybe-Şefik Öztürk Huzurevi ziyaret edilerek orada bulunan güzel insanlar ziyaret edilecek. Ailelerinden ayrı bir şekilde vakit geçiren o insanların çoğu bayramda da ailelerini göremiyorlar. Resmi ziyaretler sayesinde bir nebze de olsa unutulmadıklarını hisseden o insanlar yapılacak olan bu ziyaret sonrasında oldukça mutlu olacaklar.  
 
 

 
Bu içerik 101 defa okundu.

* Bu işlemi gerçekleştirebilmek için Üye Girişi yapmanız gerekli!
Yorum Yazın
 
İlgili diğer içerikler
Günün Diger Manşetleri
Bayram Tatilinde Acı Bilanço Bayram Tatilinde Acı Bilanço.. Ramazan Bayramı tatilinde alınan tüm önlemlere ve uyarılara karşın kazaların önü..
0 yorum Gündem - 18.06.2018
Üye Bilgi