Bu İçeriği Paylaş
11 Haziran 2018 Pazartesi

TOBB’dan UTSO’ya Nefes Kredisi İçin İlave Destek


KOBİ’lere can suyu olan ve 18 aya kadar uzatılan vadesi ile tekrar hayata geçirilen TOBB 2. Nefes Kredisi için nisan ayında UTSO tarafından kaynak ayrılmıştı. Oda tarafından aktarılan ve TOBB tarafından tahsis edilen kaynak ile KOBİ niteliğindeki üyelerin kullanabileceği kredi imkanı 4 banka tarafından üyelerin kullanımına açılarak kısa sürede tükendi.
 
Üyeler tarafından gelen yoğun talepler üzerine İLAVE LİMİT açmak ve daha fazla üyenin Nefes Kredisi kullanabilmesi için talepleri dikkate alan Oda Başkanı Ercan İhtiyar, Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Başkanı Rıfat Hisarcıklıoğlu ile görüşerek ilave destek talebinde bulundu. Görüşme neticesinde Hisarcıklıoğlu Uzunköprü Ticaret ve Sanayi Odası üyelerinin kullanımı için ilave kaynak sağladığını açıkladı. TOBB tarafından Ziraat Bankası ve Halk Bankasında ‘EK NEFES KREDİSİ’ imkanı sağlanarak yeniden üyelerimizin kullanımına açıldı. 

 
Bu içerik 163 defa okundu.

* Bu işlemi gerçekleştirebilmek için Üye Girişi yapmanız gerekli!
Yorum Yazın
 
İlgili diğer içerikler
Günün Diger Manşetleri
Bayram Tatilinde Acı Bilanço Bayram Tatilinde Acı Bilanço.. Ramazan Bayramı tatilinde alınan tüm önlemlere ve uyarılara karşın kazaların önü..
0 yorum Gündem - 18.06.2018
Üye Bilgi