Bu İçeriği Paylaş
01 Şubat 2013 Cuma

Yarıyıl tatilinde sünnet oldular

Okulların yarıyıl tatiline girmesinin ardından Uzunköprü yaşları 7 ile 9 arasında değişen 6 çocuk sünnet oldu.


 Son yıllarda aileler sünnet ettirmeyi düşündüğü çocuklarını genellikle okulların yarıyıl tatilinde sünnet operasyonunu gerçekleştirdikten sonra düğünleri de yazın yapmaya başladılar. Bu düşünceyle dün Uzunköprü Devlet Hastanesi ürologları Dr.Hikmet Tezcan 4, Dr.Kadir Demiral’da 2 çocuğun sünnet operasyonunu başarıyla gerçekleştirdiler.
 Bu konuyla ilgili çocuklarını sünnet ettiren ailelerin görüşleri “Çocuklarımızı yarıyıl tatilinde sünnet ettirerek düğünde hem sünnet telaşından kurtuluyoruz, misafirlerimizi daha iyi ağırlıyoruz,çocuklarda sünnet düğünlerini doya doya yaşıyorlar ve ilerde çocuklarına anlatma fırsatı buluyorlar. Biz aileler olarak cemiyetlerimizi doya doya yaşıyoruz “ dediler.
Uzunköprü Devlet Hastanesi doktoru Ürolog Dr.Hikmet Tezcan “Aileler hijyenik ve güvenli ellerde çocuklarının sünnet edilmesini tercih ediyor. Yarıyıl tatilini fırsat bilen 6 çocuğumuz erkekliğe adım attı” diye konuştu.

 
Bu içerik 822 defa okundu.

* Bu işlemi gerçekleştirebilmek için Üye Girişi yapmanız gerekli!
Yorum Yazın
 
İlgili diğer içerikler
Günün Diger Manşetleri
Bayram Tatilinde Acı Bilanço Bayram Tatilinde Acı Bilanço.. Ramazan Bayramı tatilinde alınan tüm önlemlere ve uyarılara karşın kazaların önü..
0 yorum Gündem - 18.06.2018
Üye Bilgi