Bu İçeriği Paylaş
17 Temmuz 2013 Çarşamba

“STK'lar bizim gözbebeğimiz”

AK Parti ilçe başkanı Çağatay Yılmaz, STK'lara fikir işbirliğinde olduğunu söyleyerek "Uzunköprü'de bulunan Sivil Toplum kruluşları ile sürekli görüşüp ziyaret ediyorum. Sivil toplumun bayraktarlarıyla fikir paylaşımında bulunmaya çaba göster


  Toplumun farklı kesimlerinin yardım etme, yardım alma amacıyla bir araya gelerek birlik ve beraberlik örneği sergilediğini hatırlatan  Ak Parti Uzunköprü İlçe Başkanı   Çağatay Yılmaz "Sivil toplum kuruluşlarının sağlıklı işlediği toplumlarda bireyin kendini yalnız hissetmeden, sesini duyurması, hakkını araması daha kolay ve alacağı sonuç daha başarılıdır. Sivil toplum kuruluşları, toplumun kaynaşmasında, sağlıklı iletişim kur-masında, ortak kültür, ortak değer oluşturmasında çok önemli ve ihmal edilemeyecek önemde görev üstlenirler. Bu manada programlarımda sivil toplum kuruluşlarını özellikle ziyaret etmeye, sivil toplumun bayrak-tarlarıyla fikir paylaşı-mında bulunmaya çaba gösteriyorum" dedi.

 
Bu içerik 1921 defa okundu.

* Bu işlemi gerçekleştirebilmek için Üye Girişi yapmanız gerekli!
Yorum Yazın
 
İlgili diğer içerikler
Günün Diger Manşetleri
Bayram Tatilinde Acı Bilanço Bayram Tatilinde Acı Bilanço.. Ramazan Bayramı tatilinde alınan tüm önlemlere ve uyarılara karşın kazaların önü..
0 yorum Gündem - 18.06.2018
Üye Bilgi