Bu İçeriği Paylaş
18 Haziran 2018 Pazartesi

Uzunköprü Asayiş Olayları


Geride bıraktığımız günlerde Uzunköprü ve Edirne genelinde yaşanan asayiş olaylarını sizler için derledik. İrili ufaklı bir çok asayiş olayının yaşandığı Uzunköprü’de, Emniyet güçlerinin zamanında müdahalesi olayların büyümesine imkan tanımadı.

NE OLUYOR?
Müşteki, kardeşinin kızı mağdurla kendisinin ilgilendiğini, parkta oynadığı sırada ismini P……n olarak bildiği bir çocuğun yanına gelip oyun parkından uzaklaşmasını söyledikten sonra bacağına bıçak batırıp kaçtığını, şikayetçi olduğunu beyan etmiştir. Tahkikat devam etmektedir.
 
PARKTA VUKUAT BİTMİYOR
Müşteki, parkta oynayan kızı mağdurun yanağına başında bayan çorabı olan yüzünü görmediği, 15-16 yaşlarındaki erkek şahsın vurup kaçtığını, şikayetçi olduğunu beyan etmiştir. Tahkikat devam etmektedir.
 
EŞİYLE TARTIŞTI BÖCEK İLACI İÇTİ
Müşteki, eşiyle ara ara tartışma yaşadıklarını, en son bir gün öncesi yine tartıştıklarını, evde tek başınayken ismini ve markasını bilmediği böcek ilacından içtiğini, bir arkadaşı tarafından hastaneye götürülüp tedavisinin yapıldığını, kimseden şikayeti olmadığını beyan etmiştir. Tahkikat evrakı ikmalen gönderilmiştir.
 
HAYVAN BARINAĞININ ASMA KİLİTLERİNİ SÖKTÜLER
Müşteki, Sokak Hayvanlarını Koruma Derneğine ait olan Hayvan Barınağı içindeki kapı kilitlerinin alınarak hayvanların serbest bırakıldığını ve 3 adet yavru sokak köpeğinin telef olduğunu, bunu yapan şahıs ya da şahıslardan şikayetçi olduğunu beyan etmiştir. Tahkikat devam etmektedir.
 
GİTTİ KUZUCUKLAR
Müşteki, bahçesinde ki ağırından iki adet kuzusunun çalındığını, şikâyetçi olduğunu beyan etmiştir. Tahkikat evrakı ikmalen gönderilmiştir.
 
DÜNÜRLER KARŞIKARŞIYA
Müştekiler, aralarında bir süredir sorun yaşadıkları dünürleri şüphelilerin kendilerini darp edip, tehdit-hakarette bulunduklarını, şikayetçi olduklarını beyan etmişlerdir. Tahkikat devam etmektedir.
 
HAKARET…
Müşteki, eşine ait telefonu internete girmek için aldığında telefona hakaret içerikli mesaj geldiğini, gelen numarayı aradığında telefonu açan bir bayanın kendisine hakaret ettiğini, şikayetçi olduğunu beyan etmiştir. Tahkikat devam etmektedir.
 
ARAZİ KAVGASI KARAKOLDA BİTTİ
Müşteki, daha önceden aralarında arazi anlaşmazlığı yönünden husumet bulunan şüphelinin hakaret ettiğini, şikayetçi olduğunu beyan etmiştir. Tahkikat evrakı ikmalen gönderilmiştir. 

 
Bu içerik 666 defa okundu.

* Bu işlemi gerçekleştirebilmek için Üye Girişi yapmanız gerekli!
Yorum Yazın
 
İlgili diğer içerikler
Günün Diger Manşetleri
Bayram Tatilinde Acı Bilanço Bayram Tatilinde Acı Bilanço.. Ramazan Bayramı tatilinde alınan tüm önlemlere ve uyarılara karşın kazaların önü..
0 yorum Gündem - 18.06.2018
Üye Bilgi