Bu İçeriği Paylaş
18 Haziran 2018 Pazartesi

İşbilen ve CHP'li Meclis Üyelerinden İnce'ye Destek


24 Haziranda yapılacak olan başkanlık seçiminde CHP’nin adayı olarak yer alan Muharrem İnce’nin seçim çalışmalarına destek olmak için Uzunköprü Belediye Başkanı Enis İşbilen ve CHP’li Belediye Meclis Üyeleri Ziraat Bankası’na giderek İnce’nin seçim hesabına bağışta bulundular.
 
Yoğun bir tempo ile seçim hazırlıklarını sürdüren Başkan Adayı Muharrem İnce her gün farklı şehirlerde en az 2 miting düzenleyerek sevenleriyle bir araya geliyor. Böyle bir düzenin oluşabilmesi için maddi destek konusunda destek alan İnce seçim hazırlıklarına devam ediyor. Uzunköprü Belediye Başkanı ve CHP’li Belediye Meclis Üyeleri Muharrem İnce’nin seçim hesabına para yatırmak için Ziraat Bankasına gittiler.
 
Belediye Başkanı İşbilen sosyal medya üzerinden duyurduğu bu süreci şu kelimelerle açıkladı: “Cumhuriyet Halk Partili Belediye Meclis Üyelerimiz ile beraber, T.C. Ziraat Bankası’na giderek Cumhurbaşkanı Adayımız Sayın Muharrem İnce’nin seçim kampanyasına destek olmak için bağışta bulunduk. Seçim kampanyasında toplam 106 miting gerçekleştirecek Sayın Muharrem İnce’ye maddi ve manevi olarak desteğimizi sürdüreceğiz.” ifadelerine yer verdi. 

 
Bu içerik 426 defa okundu.

* Bu işlemi gerçekleştirebilmek için Üye Girişi yapmanız gerekli!
Yorum Yazın
 
İlgili diğer içerikler
Günün Diger Manşetleri
Bayram Tatilinde Acı Bilanço Bayram Tatilinde Acı Bilanço.. Ramazan Bayramı tatilinde alınan tüm önlemlere ve uyarılara karşın kazaların önü..
0 yorum Gündem - 18.06.2018
Üye Bilgi