Bu İçeriği Paylaş
07 Aralık 2017 Perşembe

'Biz Birlikte Güçlüyüz'

Edirne Belediyesi Edirne spor- Çanakkale Çan Spor futbol müsabakasında Edirne ASPİM'den farkındalık pankartı.


Edirne Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü olarak 3 Aralık Dünya Engelliler gününü kapsamında çeşitli programlara katılım sağladı. İstanbul ili Silince Hotelde, T.C Başbakanlık himayelerinde gerçekleşen, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı tarafından organize edilen programa; Başbakan Binali Yıldırım, Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Fatma Betül Sayan Kaya, Milletvekilleri, Siyasi Parti Temsilcileri, 81 ilden katılım sağlayan Aile ve Sosyal Politikalar Taşra Yetkilileri, Sivil Toplum Kuruluşları ve birçok engelli vatandaşın yanı sıra Edirne ilini temsilen; Edirne Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdür Yardımcısı Erdinç Topçu, Milli Yüzücü Özge Üstün ve Annesi Sevim Üstün ile birlikte Sivil Toplum Kuruluşu Temsilcisi Sedef Durna katılım sağladı.
Edirne ilimizde ise Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Bilgin Özbaş’ın da katılım sağladığı; Edirne Belediyesi Edirne Sporun, 3.500 kişi kapasiteli 25 Kasım Stadyumunda Çanakkale Çan Spor ile gerçekleştirdiği futbol müsabakasında farkındalık oluşturmak amacı ile Aile ve Sosyal Politikalar Bakanlığı tarafından hazırlanan “Biz Birlikte Güçlüyüz” pankartı 3 Aralık Dünya Engelliler Günü kapsamında spor sahalarında yerini aldı.
 Gizem KUL B(11)
 

 
Bu içerik 538 defa okundu.

* Bu işlemi gerçekleştirebilmek için Üye Girişi yapmanız gerekli!
Yorum Yazın
 
İlgili diğer içerikler
Günün Diger Manşetleri
Bayram Tatilinde Acı Bilanço Bayram Tatilinde Acı Bilanço.. Ramazan Bayramı tatilinde alınan tüm önlemlere ve uyarılara karşın kazaların önü..
0 yorum Gündem - 18.06.2018
Üye Bilgi