Bu İçeriği Paylaş
14 Mayıs 2018 Pazartesi

Utso’ya Tebrik Ziyaretleri Sürüyor

Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay, Meclis üyeleri ile Ercan İhtiyar tebrik ziyaretinde bulundu. Edirne Ticaret İl Müdürü Mahmut Altun’da İhtiyar’a ziyaret gerçekleştirdi.


Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay, Meclis Başkanı Hakan Şık ve yönetim kurulu üyeleri, Nisan ayında yapılan UTSO organ seçimleri neticesinde güvenoyu alarak yeniden seçilen UTSO Yönetim Kurulu Başkanı Ercan İhtiyar’a yeni Yönetim ve Meclise hayırlı olsun ziyareti gerçekleştirdi. İhtiyar, Odaya yapılan ziyaretlerden dolayı kendilerine teşekkür etti ve çalışmalarında başarılar diledi.  Ticaret İl Müdürü’de UTSO Başkanı’nı ziyaret etti. Edirne Ticaret İl Müdürü Mahmut Altun19 Nisan 2018 Perşembe günü, UTSO’da gerçekleşen seçimlerin ardından oda üyelerinin tekrar güvenoyunu alan Yönetim Kurulu Başkanı Ercan İhtiyar’ı makamında ziyaret ederek hayırlı olsun diledi. Ziyarette çalışmalarımızdan duyduğu memnuniyeti dile getiren Altun, yeni dönemde de iletişim halinde olmaya devam ederek her konuda çözüm üretmeye hazır olduklarını söyledi. 

 
Bu içerik 110 defa okundu.

* Bu işlemi gerçekleştirebilmek için Üye Girişi yapmanız gerekli!
Yorum Yazın
 
İlgili diğer içerikler
Günün Diger Manşetleri
Bayram Tatilinde Acı Bilanço Bayram Tatilinde Acı Bilanço.. Ramazan Bayramı tatilinde alınan tüm önlemlere ve uyarılara karşın kazaların önü..
0 yorum Gündem - 18.06.2018
Üye Bilgi