Bu İçeriği Paylaş
18 Haziran 2018 Pazartesi

Güzel İnsanlar Bayramda Unutulmadı


Protokol bayramlaşması Öğretmen Evi’nde başladı ve Hastane ziyaretinin ardından Rehabilitasyon Merkezi ve Huzur Evi ile devam etti. Bayram gününde protokolün unutmadığı güzel insanlar bu ziyaretler için oldukça mutlu oldular. Bayramlarda en çok ziyaret bekleyen büyükler karşılarında ilçe yetkililerini görünce bayram sevinçlerini daha coşkuyla yaşadılar.
 
Ramazan Bayramı öncesi Uzunköprü Kaymakamlığı tarafından hazırlanan Protokol Bayramlaşma Programı’nda saatler belirtilerek nerelerin ziyaret edileceği açıklanmıştı. Bayram günü geldiğinde Kaymakam Kemal Yıldız’ın ev sahipliğinde yapılan bayramlaşmanın ardından ziyaret edilecek yerler tek tek dolaşılmaya başlandı. Uzunköprü Rehabilitasyon Merkezi ve Süleybe-Şefik Öztürk Huzur Evi’nie giden yetkililer oradaki vatandaş ile bir araya gelerek bayramlarını kutladılar.
 
Rehabilitasyon Merkezi’nde yaşayan vatandaşlar karşılarında Kaymakam ve diğer yetkilileri görünce yaşadıkları sevinçleri dile getirdiler ve bu ziyaretten oldukça mutlu olduklarını söylediler. Her bir rehabilitasyon sakiniyle bayramlaşan Kaymakam Yıldız onların heyecanına ortak oldu.
Rehabilitasyon sonrasında Huzur Evi’ne geçen protokol girişte yetkililer tarafından karşılanırken içeri yöneldi ve burada yaşayan o güzel inanlarla hasret giderek bayramlarını kutladılar. Dertlerini ve sıkıntılarını anlatan huzur evi sakinleri bu ziyaretten dolayı oldukça mutlu oldular. 
Sadece bayramlarda değil diğer günlerde de gözlerinin her zaman kapıda olduğunu söyleyen huzur evinde yaşayan güzel insanlar kendilerinin ziyaret edilmesi sonucunda dert ve tasalarını unuttuklarını dile getirdiler. 

 
Bu içerik 366 defa okundu.

* Bu işlemi gerçekleştirebilmek için Üye Girişi yapmanız gerekli!
Yorum Yazın
 
İlgili diğer içerikler
Günün Diger Manşetleri
Bayram Tatilinde Acı Bilanço Bayram Tatilinde Acı Bilanço.. Ramazan Bayramı tatilinde alınan tüm önlemlere ve uyarılara karşın kazaların önü..
0 yorum Gündem - 18.06.2018
Üye Bilgi