Bu İçeriği Paylaş
11 Ocak 2018 Perşembe

Adalet Gazetesinde 10 Ocak Coşkusu

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü vesilesiyle İlçemizin Sivil Toplum, Resmi ve Siyasi Parti Kurumları gazetemize nezaket ziyaretinde bulundular. Günün akşamında ise AK Parti Uzunköprü İlçe Örgütü yerel basın mensuplarına bir yemek organizasyonu tertip


 CHP UZUNKÖPRÜ KADIN KOLLARI

 

Gazetemize ilk ziyarette bulunanlar CHP Uzunköprü Kadın Kolları oldu. Yeniden başkanlığa seçilen Menşure Aybek, 10 Ocak vesilesi ile çalışan gazeteciler günümüzü kutlayarak tebriklerini iletti.

 

İLÇE MİLLİ EĞİTİM MÜDÜRÜ ERLAP AKMAN

 

İlçe Milli Eğitim Müdürü Eralp Akman, 10 Ocak gününü önemine binaen gazetemizi ziyarette bulunarak tebriklerini iletti. Akman, “Basın camiamızın genç kalemleri olarak 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününüzü en içten dileklerim ile kutluyorum. Uzunköprü basınına yeni bir soluk ve kalite getirdiniz. Başarılarınızın ve ortak çalışmalarımızın devamını diliyorum” dedi.

 

MERİÇ ZİRAAT ODASI BAŞKANI ÖMER ERGİN

 

Çiftçilerin sorunlarına yönelik etkili paylaşımları ve kanatları ile bilinen Meriç Ziraat Odası Başkanı Ömer Ergin gazetemize ziyarette bulunan isimler arasındaydı. Ergin; “ Basın bizim sesimiz ve soluğumuzdur. Bizim fikirlerimizi kitlelere iletenler sizlersiniz. Her zaman doğruları yazmanız dileği ile Çalışan Gazeteciler Gününüzü kutluyorum” dedi.

 

UTSO YÖNETİM KURULU BAŞKANI ERCAN İHTİYAR

 

Ömer Ergin ile eş zamanlı olarak gazetemize ziyarette bulunan Ercan İhtiyar iyi niyet temennilerin de  bulunurken gazeteciler günümüzü kutlayan kısa bir konuşma gerçekleştirdi. İhtiyar, “ Her alanda yapılan icraatların ve programların ileticisi yerel basınımızdır. Yerel basının önemini bilen bir isim olarak sürekli iletişim halinde kaldığımız ve bölgemiz adına birlikte çalıştığımız tüm basın mensuplarının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutluyorum” ifadelerini kullandı.

 

CHP UZUNKÖPRÜ İLÇE BAŞKANI ÖZLEM BECAN VE YÖNETİM KURULU

 

Ercan İhtiyar’ın ardından CHP Uzunköprü İlçe Başkanı Özlem Becan ve Yönetim Kurulu üyeleri gazetemize ziyarette bulundular. Becan 10 Ocak günümüzü kutlarken, doğru, dürüst ve ilkeli yayın yapan tüm emekçi basın mensuplarının da Çalışan gazeteciler gününü kutladı. Becan, “2019 kritik bir viraj. Var olmak ya da yok olmak mücadelesi. Bu süreçte doğruları yazmak basın mensuplarının en büyük görevi. Tüm basın emekçilerinin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutluyorum” dedi.

 

İYİ PARTİ UZUNKÖPRÜ İLÇE BAŞKANI BURHAN BAŞEĞMEZ VE YÖNETİM KURULU ÜYELERİ

 

Gazetemize son olarak ziyarette bulunan İYİ Parti Uzunköprü İlçe Başkanı Burhan Başeğmez ve Yönetim Kurulu üyeleri oldu. Başeğmez 10 Ocak Çalışan gazeteciler günü vesilesi ile tebriklerini iletti ve, “Basın halkın taleplerini yansıtan, doğruları bulmak için rehber edinilen bir mecradır. Basın işini hakkı ile yaptığında toplumda ki sorunların çözümü için daha büyük engellerin kolayca aşılacağına inanıyorum. Bu kriterler ışığında çalışan gazeteciler gününü kutluyorum. Mesleğinizde nice senelere diyorum” şeklinde konuştu.

 

ÇİÇEK GÖNDERENLER

 

10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü vesilesiyle gazetemize çiçek gönderenler; “Uzunköprü Belediye Başkanı Enis İşbilen, Milli Eğitim Müdürü Eralp Akman, Ak Parti İl Genel Meclisi Üyesi Nedret Akbulut, CHP Uzunköprü İlçe Örgütü, İYİ Parti Uzunköprü İlçe Başkanı Burhan Başeğmez, Ak Parti Uzunköprü Gençlik Kolları Başkanı Emin Çınar. Çiçek gönderen tüm kişi, kurum ve kuruluşlara ince davranışlarından dolayı Adalet Gazetesi olarak teşekkür ediyoruz.

 

AK PARTİ UZUNKÖPRÜ İLÇE BAŞKANLIĞINDAN BASIN MENSUPLARINA YEMEK

 

Yerel basın mensupları adına yoğun geçen günün akşamında Ak Parti Uzunköprü Teşkilatı Yerel Basın mensuplarını davet ettiği bir yemek organizasyonu düzenledi. Tüm yerel gazete mensuplarının katıldığı yemekte bir konuşma geçekleştiren Ak Parti Uzunköprü İlçe Başkanı Çağatay Yılmaz şunları kaydetti, “ Ülkemiz ve kentimizin sorunlarını kamuoyuna aktaran ve sorunların çözümünde önerileriyle toplum mekanizmasının daha sağlıklı bir şekilde çalışmasına yardımcı olan değerli basınımızın 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutluyorum. Bugün Türkiye basın özgürlüğü, en yeni iletişim teknolojileri, sosyal medya, internet gazeteciliği konularında dünyanın önde gelen ülkeleri arasında yer almaktadır. Partimiz adına bu gelişimin takipçisi ve teminatı olacağız” dedi.

 

“UZUNKÖPRÜ İYİ YÖNETLİMİYOR”

 

Uzunköprü siyasi atmosferi hakkında da konuşan Yılmaz, “Uzunköprü ehil insanların elinde daha da yükselecektir. Şuan da Uzunköprü iyi yönetilmiyor. Planlanan proje ve verilen vaatlerin hiçbiri tam manasıyla yerine getirilebilmiş değil. Biz yönetim olarak Uzunköprülü'nün refahını arttırmak adına en iyisini hayata geçireceğiz. Burada temel görev doğruları kaleme alabilen cesur gazetecilerdir. Ben bu vesile ile tekrardan Çalışan gazeteciler gününüzü kutluyorum. İyi bir vakit geçirmenizi diliyorum” dedi. Furkan Onur Öztaş(A18)

 
Bu içerik 321 defa okundu.

* Bu işlemi gerçekleştirebilmek için Üye Girişi yapmanız gerekli!
Yorum Yazın
 
İlgili diğer içerikler
Günün Diger Manşetleri
Bayram Tatilinde Acı Bilanço Bayram Tatilinde Acı Bilanço.. Ramazan Bayramı tatilinde alınan tüm önlemlere ve uyarılara karşın kazaların önü..
0 yorum Gündem - 18.06.2018
Üye Bilgi