Bu İçeriği Paylaş
12 Nisan 2017 Çarşamba

TOBB Edirne Kadın Girişimciler Kurulu üyelerinden ziyaret

Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği (TOBB) Edirne Kadın Girişimciler Kurulu üyeleri, Edirne Sultan 1. Murat Devlet Hastanesi Yöneticisi Selahattin Kat'ı makamında ziyaret etti.


Edirne Kadın Girişimciler Kurulundan yapılan yazılı açıklamaya göre, Edirne Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Elmas Aslan, ziyarette, çalışmalar ve projelerine ilişkin bilgi verdi.

Projelerinin sosyal sorumluluk içerdiğini ve her kesimden kadına dokunduklarını aktaran Aslan, "Özellikle de Kırsalın Doğal Pazarı Kadın Girişimciler Projesi sayesinde kırsal kesimdeki kadınlara çok daha yakınlaştık. Ve onlara yönelik her projede ortak çalışabileceğiz. Yakın zamanda KETEM ile köylere hizmet götürme projesi gerçekleştirdik. Yaklaşan en yakın etkinlik olarak Geleneksel 23 Nisan Şenliği gerçekleştirerek çocuklarla bir araya geleceğiz. Hastane yetkililerini de aramızda görmekten memnuniyet duyacağız." ifadelerini kullandı.

Kat da ziyaretten memnuniyet duyduğunu belirtti. Kadınların elinin değdiği her işin güzelleştiğini ve saygınlığının arttığını aktaran Kat, hastanenin kuruluş aşamasında kadın çalışanların çok büyük emeklerinin olduğunu kaydetti. (AA)

 
Bu içerik 221 defa okundu.

* Bu işlemi gerçekleştirebilmek için Üye Girişi yapmanız gerekli!
Yorum Yazın
 
İlgili diğer içerikler
Günün Diger Manşetleri
Akman’dan Sömestr Mesajı: Ekranlarınızla Değil Akranlarınızla Vakit Geçirin Akman’dan Sömestr Mesajı: Ekranları.. 2017/2018 eğitim ve öğretim yılının ilk yarısı sona eriyor. Yarın çocuklar karne..
0 yorum Gündem - 18.01.2018
Yılmaz, “Uzunköprü İyi Yönetilmiyor” Yılmaz, “Uzunköprü İyi Yönetilmiyor.. Ak Parti Uzunköprü İlçe Başkanı Çağatay Yılmaz özel açıklamalarda bulundu. Yılma..
0 yorum Gündem - 18.01.2018
Üye Bilgi