Bu İçeriği Paylaş
07 Aralık 2017 Perşembe

Komşudan UTSO’ya ziyaret

Bulgaristan Haskova Ticaret ve Sanayi Odası yetkilileri ‘’Bir Güzergah İki Ülke’’ isimli projenin heyet toplantısını gerçekleştirmek için Uzunköprü Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret ettiler.


Bulgaristan Haskova Ticaret ve Sanayi Odası yetkilileri ‘’Bir Güzergah İki Ülke’’ isimli projenin heyet toplantısını gerçekleştirmek için Uzunköprü Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret ettiler.
UTSO adını toplantıya UTSO Meclis Başkanı İsmail Şenbaş, Yönetim Kurulu Başkanı Ercan İhtiyar ve Meclis Sayman Üyesi Gökmen Şenuz katılarak misafirleri ağırladılar. İki komşu ülkenin heyetinin bir araya geldiği toplantıda, İki ülke arasında önemli bir yol kat edilmesi hedefleniyor. 
Ülkeler arasında dostluğu ve komşuluğu anlatan belgesel çekimleri fikri değerlendirmeye alınırken, hem ülkemizde yaşayan vatandaşların hem de Bulgaristan’da yaşayan vatandaşların ülkeler arasındaki köprüyü görebilmeleri ve hiç düşünmeden seyahat edebilmelerinin sağlanması hedefleniyor. 
 
Mevcut projenin tanıtımının sağlanabilmesi amacıyla katalog ve broşürlerin basılması planlanıyor. Basılacak olan katalog ve broşürlerin içeriğinin konuşulduğu toplantıda yetkililer arasında fikir alışverişi sağlandı. Daha fazla hangi konularda tanıtım sağlanabileceği konusunda fikir alışverişinde bulunulan toplantı oldukça verimli geçti. Fikirler not alınıp bir sonraki toplantıda yeniden değerlendirilecek ve projeye katkı sağlanacak. Toplantının sonuna doğru daha önce yapılan işleyişler ve görüşmelerin genel değerlendirilmesi yapıldı. Yapılan faaliyetler gözden geçirilip değerlendirildikten sonra toplantı sona erdi. Önder Kılıç (A22)

 
Bu içerik 119 defa okundu.

* Bu işlemi gerçekleştirebilmek için Üye Girişi yapmanız gerekli!
Yorum Yazın
 
İlgili diğer içerikler
Günün Diger Manşetleri
Cumhuriyet Mahallesinin Camii Özlemi Bitiyor Cumhuriyet Mahallesinin Camii Özlem.. Cumhuriyet Mahallesi yıllardı özlemini çektiği ve eksikliğini hissettiği Cami’si..
0 yorum Dünya - 11.12.2017
Uzunköprü Kudüs İçin Yürüdü Uzunköprü Kudüs İçin Yürüdü.. ABD Başkanı Donald Trump’ın Kudüs’ü İsrail’in başkenti olarak tanıma..
0 yorum Gündem - 11.12.2017
Kase Uzunköprü Kase Uzunköprü.. UNESCO tarafından Dünya Mirası Geçici Listesinde yer alan Uzunköprü, Paşabahçe f..
0 yorum Gündem - 11.12.2017
Üye Bilgi