Bu İçeriği Paylaş
31 Ocak 2013 Perşembe

BAŞKAN İŞBİLEN “MÜEZZİNOĞLU’NUN BAKANLIĞI EDİRNE VE UZUNKÖPRÜ İÇİN BÜYÜK BİR ŞANSTIR”

İşbilen Sağlık Bakanlığına getirilen Mehmet Müezzinoğlu'yla Gerek Uzunköprü gerekse Edirne genelinde ilimize etkin hizmet getirme imkânı yakalanmıştır diyerek "Projelerimizin takibinde belediyemize de destek olacağını bilmekteyiz."dedi.


Uzunköprü Belediye Başkanı Av. Enis İşbilen ile gazetemiz muhabiri yaptığı görüşmede Başkan İşbilen şunlara değindi ”Bir Edirneli ve Uzunköprü Belediye Başkanı olarak Edirne Milletvekili Dr.Mehmet Müezzinoğlu’nun Sağlık Bakanlığı’na getirilmesi Edirne ve Uzunköprü için büyük bir şanstır. Müezzinoğlu’nun Bakan olduğu gece kendisini telefonla kutlamak için aradım ama kendisine ulaşamadım. Cep telefonuna mesaj yollayarak tebrik ettim. Zaman zaman Bazı kesim-lerde şahsım hakkında Edirne Milletvekili Dr. Mehmet Müezzinoğlu’nu makamında ziyaret etme-diğim söylemlerini duyuyorum. Ben Ankara’da Edirne Milletvekili Recep Gürkan ile birlikte tebrik etmek için makamına gittim. Fakat kendisi ile görüşemedik, sekreterine geldiğimizi bildirdik. Orman Bakanı Prof.Dr. Veysel Eroğlu Uzunköprü ‘ye Belediyemizin atık su arıtma tesisinin açılış törenine geldiğinde yapılan karşılama töreninde Edirne Milletvekili Dr.Mehmet Müezzinoğlu ;”Başkanım Ankara’ya makamıma gelmişsiniz fakat görüşemedik. 
 

 
Bu içerik 1862 defa okundu.

* Bu işlemi gerçekleştirebilmek için Üye Girişi yapmanız gerekli!
Yorum Yazın
 
İlgili diğer içerikler
Günün Diger Manşetleri
Bayram Tatilinde Acı Bilanço Bayram Tatilinde Acı Bilanço.. Ramazan Bayramı tatilinde alınan tüm önlemlere ve uyarılara karşın kazaların önü..
0 yorum Gündem - 18.06.2018
Üye Bilgi