Bu İçeriği Paylaş
11 Ocak 2018 Perşembe

Yılbaşı Çekilişinde Lüks Otomobil Uzunköprü’ye Çıktı

Edirne’de bir alışveriş merkezinde düzenlenen yılbaşı çekilişinde lüks otomobilin sahibi Uzunköprü’den Alper Başkan oldu. Çekiliş sonra sahneye davet edilen Başkan oldukça mutlu olduğunu ifade etti.


 Haber:Aytuğ Bediz A(22)
Her sene alışveriş merkezlerinde düzenlenen yılbaşına özel hediye çekilişleri gerçekleştiriyor. Bu sene Edirne’de de bir alışveriş merkezi lüks otomobil çekilişi gerçekleştirdi. Noter huzurunda gerçekleştirilen çekilişte otomobili Alper Başkan kazandı. Alper Başkan’ın ailesi Uzunköprü’de yıllardır mefruşat işi ile ilgileniyor ve tanınıyorlar.
Çekiliş esnasında işinde olduğunu belirten Alper Başkan, haberi aldığında şaşırdığını ve çekiliş yapılan alan geldiğini belirtti. Gazetecilik yaptığını ifade eden Başkan montaj esnasında arandığını ve oldukça şaşkın olduğunu ifade etti. 
Yılbaşı öncesi başlayan alışveriş kampanyası ile bilet hakkı kazanan insanlar çekilişin yapılacağı anı sabırsızlıkla beklediler. Kazanılacak olan büyük çekiliş olan otomobil çekilişinin değeri 144.600 TL olmasından dolayı çekiliş esnasında da alışveriş merkezinde oldukça fazla kalabalık bir topluluk çekilişi merakla takip etti. Çekilişin tahlilisi Alper Başkan o an orada bulunmuyordu ve yetkililer tarafından aranarak alışveriş merkezine çağırıldı.
Çekilişin ertesi günü alışveriş merkezi yetkilileri aracın işlemlerini gerçekleştirmek için Alper Yılmaz’la yeniden buluştular ve devir işlemlerini gerçekleştirerek lük aracı Başkan’a teslim ettiler. 

 
Bu içerik 234 defa okundu.

* Bu işlemi gerçekleştirebilmek için Üye Girişi yapmanız gerekli!
Yorum Yazın
 
İlgili diğer içerikler
Günün Diger Manşetleri
Bayram Tatilinde Acı Bilanço Bayram Tatilinde Acı Bilanço.. Ramazan Bayramı tatilinde alınan tüm önlemlere ve uyarılara karşın kazaların önü..
0 yorum Gündem - 18.06.2018
Üye Bilgi