Bu İçeriği Paylaş
11 Ocak 2018 Perşembe

Belediye Başkanı Enis İşbilen’e Ziyaretler


Uzunköprü Devlet Hastanesine yeni atanan Başhekim Özgür Kavak, DSİ Edirne Bölge Müdürü Nesip Özden, Edirne Tapu ve Kadastro 14. Bölge Müdürü Turan Gülten ve Uzunköprü Tapu Müdürü Metin Mercimek ve Avrupa ve Balkan Roman Dernekler Federasyonu Başkanı Hilmi Keskin Enis İşbilen’e nezaket ziyaretinde bulundular.
 
Doktorlara yeni görevlerinde başarılar dileyen Başkan İşbilen, Belediye olarak her zaman hastanenin yanında olduklarını vurguladı. DSİ Edirne Bölge Müdürü ve yetkililerinin ziyaretinde de Uzunköprü İleri Biyolojik Atıksu Arıtma Tesisi adına görüş alışverişinde bulunuldu. Edirne Tapu ve Kadastro 14. Bölge Müdürü Turan Gülten ve Uzunköprü Tapu Müdürü Metin Mercimek, Belediye Başkanı Av. Enis İşbilen'i makamında ziyaret ettiler. Ziyarette, Tapu ve Kadastro Müdürlüğü'nün ilçemizde hizmet verdiği alanın yetersizliği ve yeni yer arayışları konusunda bilgi alışverişinde bulunuldu. 

 
Bu içerik 418 defa okundu.

* Bu işlemi gerçekleştirebilmek için Üye Girişi yapmanız gerekli!
Yorum Yazın
 
İlgili diğer içerikler
Günün Diger Manşetleri
Bayram Tatilinde Acı Bilanço Bayram Tatilinde Acı Bilanço.. Ramazan Bayramı tatilinde alınan tüm önlemlere ve uyarılara karşın kazaların önü..
0 yorum Gündem - 18.06.2018
Üye Bilgi