Bu İçeriği Paylaş
21 Mayıs 2018 Pazartesi

Uzunköprülü Sporcudan Samsun'a Bisiklet Yolculuğu


Uzunköprülü bisiklet sporcusu Özcan Güler 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı vesilesi ile İstanbul’dan başlattığı 750km’lik yolculuk sonrası Samsun’a ulaşarak Mustafa Kemal Atatürk’ün Samsun’a ulaştığı noktada anı ölümsüzleştirdi. 
 
Oldukça zevkli görünen fakat bir o kadar yorucu ve zor bir spor olan bisiklet sporuna gönül vermiş Uzunköprülü sporcu Özcan Güler Mustafa Kemal Atatürk’ün Samsun’a çıktığı günde İstanbul’dan başlattığı yolculu noktalandırdı. Tam 750km pedal çeviren ve 2 günde İstanbul’dan Samsun’a bisiklet ile ulaşan Güler haklı gururunu Samsun’da ölümsüzleştirerek Ata’nın Samsun’a çıktığı yerde hatıra fotoğrafı çekildi.
 
Uzun ve zor bir yolculukta rampa çıkarak ve yokuş inerek Samsun yolculuğunu sonlandıran Özcan Güler sosyal medya üzerinden paylaştığı fotoğraflar sonrasından oldukça olumlu yorum alırken bir çok kişi tarafından tebrik edilerek bu anlamlı günde yapmış olduğu yolculuk sonrası takipçileri tarafından oldukça beğenildi. 

 
Bu içerik 627 defa okundu.

* Bu işlemi gerçekleştirebilmek için Üye Girişi yapmanız gerekli!
Yorum Yazın
 
İlgili diğer içerikler
Günün Diger Manşetleri
Bayram Tatilinde Acı Bilanço Bayram Tatilinde Acı Bilanço.. Ramazan Bayramı tatilinde alınan tüm önlemlere ve uyarılara karşın kazaların önü..
0 yorum Gündem - 18.06.2018
Üye Bilgi