Bu İçeriği Paylaş
16 Nisan 2018 Pazartesi

Akman Köy Okullarını Gezdi

Uzunköprü İlçe Milli Eğitim Müdürü Eralp Akman Uzunköprü’ye bağlı Maksutlu, Kırköy, Karapınar ve Harmanlı’da köy okullarını ziyaret etti. Öğretmenleri dinleyen ve öğrencilerle görüşen Akman eğitim ve öğretim faaliyetlerini yerinde inceledi.


Ziyarette Öğrenciler ve Öğretmenler ile sohbet eden Akman, “Uzunköprü’ye geldiği günden bugüne kadar merkez ve bağlı köylerdeki okulları devamlı ziyaret ettiğini belirterek, idarecilerin sorunlarını dinlediğini ve ortak çözüm için birlikte çalışma yürüttüklerini söyledi.
 
Eğitim ve öğretimde başarıyı arttırmak için okulları yakından takip ettiklerini belirten Akman, "Eğitimde aksayan yönleri gidermek bizim öncelikli işimizdir. Bugün yaptığımız ziyaretler sadece fiziki inceleme ziyaretleri olmadı. Aynı zamanda öğretmen arkadaşlarımızla görüşüp sorunları hakkında bilgiler aldık.
 
Okulları dolaşıp eksiklikleri yerinde görmeye çalışarak fikir alışverişinde bulunuyoruz. Gelişimden ve değişimden haberdar olursak, çocuklarımızı geleceğe daha hazır vaziyette yetiştirmiş oluruz. İmkanlar dahilinde tüm sorunları çözmeye çalışacağız" dedi. 

 
Bu içerik 210 defa okundu.

* Bu işlemi gerçekleştirebilmek için Üye Girişi yapmanız gerekli!
Yorum Yazın
 
İlgili diğer içerikler
Günün Diger Manşetleri
Bayram Tatilinde Acı Bilanço Bayram Tatilinde Acı Bilanço.. Ramazan Bayramı tatilinde alınan tüm önlemlere ve uyarılara karşın kazaların önü..
0 yorum Gündem - 18.06.2018
Üye Bilgi