Bu İçeriği Paylaş
16 Nisan 2018 Pazartesi

Trakya Tanıtım Günlerinde Uzunköprü Rüzgarı Esecek

Edirne, Kırklareli ve Tekirdağ Valilikleri, Belediyeleri, Trakya Kalkınma Ajansı ve Trakyalılar Vakfı’nın destekleriyle hazırlanan 1. Trakya Tanıtım Günleri organizasyonu 19-22 Nisan 2018 tarihleri arasında Ankara Atatürk Kültür Merkezi’nde gerçekleş


Uzunköprü Belediyesi ve Uzunköprü Kaymakamlığı’nın birlikte yer alacağı organizasyonda Uzunköprü’nün marka ürünleri, Uzunköprü Belediyasi tarafından hazırlatılan Uzunköprü’yü tanıtan dergi, broşür, kitap ve bir çok materyal, belediyenin Edirnekari ve Yağlı Boya Resim Kursları ve Kaymakamlık SODAM’da üretilen eserler ile Ankara’da Uzunköprü tanıtılacak. Ayrıca Uzunköprü’nün yerel müzisyenlerinden oluşan bir grup, Fuar Organizasyonu’ndan gelen özel istekle Ankara’ya götürülecek. UNESCO Dünya Kültür Mirası geçici listesinde bulunan tarihi Uzunköprü’nün kesin listeye dahil olması için tanıtımının özenle yapıldığını anlatan Belediye Başkanı Av. Enis İşbilen; “Trakya Tanıtım Günleri ile ilçemizi ülkemizin başkentinde tanıtma fırsatı yakalamış olacağız. Tüm Türkiye’nin kalbinin attığı Ankara’da bu organizasyonun gerçekleşmesi ayrı bir teşekkürü hak ediyor. Yaklaşık 600.000 ziyaretçinin katılması beklenen bu organizasyonda ilçemizi en iyi şekilde tanıtacağız” dedi.19 Nisan 2018 saat 10.00’da açılışı gerçekleşecek organizasyonda, Trakya il ve ilçelerinin katılım göstereceği ilk organizasyon olacak. 
 

 
Bu içerik 168 defa okundu.

* Bu işlemi gerçekleştirebilmek için Üye Girişi yapmanız gerekli!
Yorum Yazın
 
İlgili diğer içerikler
Günün Diger Manşetleri
Bayram Tatilinde Acı Bilanço Bayram Tatilinde Acı Bilanço.. Ramazan Bayramı tatilinde alınan tüm önlemlere ve uyarılara karşın kazaların önü..
0 yorum Gündem - 18.06.2018
Üye Bilgi