Bu İçeriği Paylaş
08 Ocak 2018 Pazartesi

ES&TO Grup 26.Yılı Geride Bıraktı

Uzunköprü’nün önemli müteşebbislerinden ve aynı zamanda Uzunköprü Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ercan İhtiyar’ın sahibi olduğu ES&TO Grubunun kuruluşunun 26. yıldönümünde bir yemek organizasyonu düzenlendi.


Uzunköprü’nün önemli müteşebbislerinden ve aynı zamanda Uzunköprü Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Ercan İhtiyar’ın sahibi olduğu ES&TO Grubunun kuruluşunun 26. yıldönümünde bir yemek organizasyonu düzenlendi. Uzunköprü basınında davetli olduğu yemekte katılımcılar güzel bir akşam geçirdi.
 
Verilen yemekte gecenin anlamına yönelik bir konuşma yapan ES&TO İhtiyaroğlu Şirketler Grubu Sahibi Ercan İhtiyar şu ifadeleri kullandı, “Bu akşam bizlerle birlikte çalışan, daha önce birlikte çalıştığımız ancak şuanda yanımızda olmayan, bu işletmenin sıfırdan başlayıp, bu yere gelmesinde eğmeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Bölgeye katkılarımız konusunda mütevazi olamayacağım. Ama nerede olduğumuzu da biliyoruz. Zirveye çıkmasında emeği olan, taş üstüne taş koyan herkesten Allah razı olsun. Bu sadece bizim işletmemiz değil. Bizler burada oluruz olmayız. Belki 26 yıllık geçmişimizin bir parçası olan insanların birçoğu burada. Çünkü bu organizasyonu yapmaya iki gün önce eşimin önerisi üzerine karar verdik. Burada bizim çeşitli şirketlerimizde çalışan personelimiz ve eşleri var. Aynı zamanda bildiğiniz üzere bizler birkaç görevi birlikte yürütüyoruz. Basın mensuplarımız burada. Basın mensupları ile de 10 Ocak Çalışan Gazeteciler gününü hem bizim kuruluş yıldönümümüzde hem de onların özel günlerinin mutluluğunu bir arada yaşamak için davet ettik. Bölge adına yürüttüğümüz faaliyetlerde de destek olan basın çalışanlarımız burada. Yemeği eşli olarak gerçekleştirmemizin nedeni de ortada bir başarı varsa bunda en büyük pay eşlerindir. Bu anlamda ben sevgili eşim Selma Hanım’ı ve evlatlarım Tuğba ve Onur’u buraya çağırmak istiyorum. Biz gerçekten çok büyük bir aileyiz. Bu salonda bulunan ve bulunamayan ancak şirketimizin her alanında emeği olar herkese, hepinize bir kez daha teşekkür ediyorum. “
 
ERCAN İHTİYAR DAVETLİLER İLE YAKINDAN İLGİLENDİ
Konuşmasının ardından tüm davetlilerin yanına tek tek giderek katılımlarından dolayı kıvanç duyduğunu belirten İhtiyar, davetliler ile bolca fotoğraf çektirdi. Personeli il ede yakından ilgilenen İhtiyar, hareketli müzikler eşliğinde pisti bir an olsun boş bırakmadı. Duygusal müzikler eşliğinde eşiyle birlikte ilk dansı gerçekleştiren İhtiyar’a, geceye eşleriyle katılım gösteren davetliler de eşlik etti. Gecenin sonunda Ercan İhtiyar ve ailesi katılımcıları uğurlayarak daha nice programlarda buluşmak temennisinde bulundu.  

 
Bu içerik 373 defa okundu.

* Bu işlemi gerçekleştirebilmek için Üye Girişi yapmanız gerekli!
Yorum Yazın
 
İlgili diğer içerikler
Günün Diger Manşetleri
Bayram Tatilinde Acı Bilanço Bayram Tatilinde Acı Bilanço.. Ramazan Bayramı tatilinde alınan tüm önlemlere ve uyarılara karşın kazaların önü..
0 yorum Gündem - 18.06.2018
Üye Bilgi