Bu İçeriği Paylaş
16 Nisan 2018 Pazartesi

Uzunköprü'ye Büyük Gurur

Lüleburgaz’da düzenlenen Dilek Sabancı Karma Futbol Turnuvası’nda Uzunköprü Özel Eğitim İş Uygulama Merkezi öğrencileri turnuvada 3’üncü olarak Uzunköprü’ye büyük gurur yaşattılar. Macaristan ve Kuzey Kıbrıs’tan da katılım sağlanan turnuva renkli anl


Uzunköprü Özel Eğitim İş Uygulama Merkezi öğrencileri Lüleburgaz’da düzenlenen Dilek Sabancı Karma Futbol Turnuvası’nda aldıkları başarı ile Uzunköprülülere büyük bir gurur yaşattı. Turnuvada 3’üncü olan öğrenciler kazandıkları bu başarı sayesinde hak edilmiş bir sevinç yaşadılar.Turnuva sonrasında Uzunköprü’ye dönen öğrenciler yaşadıkları bu sevinci okuldaki arkadaşları ve öğretmenleriyle yaşamaya devam ettiler. Bu anlamlı başarı sonrası Uzunköprü Özel Eğitim İş Uygulama Okulu Müdürü Elif Karaağaç Çoruhlu öğrencilerle hatıra fotoğrafı çekilerek öğrencileri yeniden tek tek tebrik etti. Bu başarıda emeği geçen herkese teşekkür eden Çoruhlu oldukça fazla gururlandığını ve mutlu olduğunu ifade etti. 
 

 
Bu içerik 402 defa okundu.

* Bu işlemi gerçekleştirebilmek için Üye Girişi yapmanız gerekli!
Yorum Yazın
 
İlgili diğer içerikler
Günün Diger Manşetleri
Bayram Tatilinde Acı Bilanço Bayram Tatilinde Acı Bilanço.. Ramazan Bayramı tatilinde alınan tüm önlemlere ve uyarılara karşın kazaların önü..
0 yorum Gündem - 18.06.2018
Üye Bilgi