Bu İçeriği Paylaş
16 Nisan 2018 Pazartesi

İşbilen Konya'da Belediye Başkanları Toplantısına Katıldı

Konya’da düzenlenen CHP Belediye Başkanları toplantısına Uzunköprü Belediye Başkanı Enis İşbilen’de katıldı. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu salonda bulunan CHP yetkilileri ve belediye başkanlarına seslenerek Türkiye’nin genel sorunlarından bahs


Uzunköprü Belediye Başkanı Enis İşbilen Konya’da düzenlenen CHP Belediye Başkanları Toplantısına katılarak Uzunköprü’yü toplantıda temsil etti. CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun da katıldığı toplantı bir çok CHP yetkilisi ve belediye başkanlarının da katılmasıyla bir miting havası yaşattı.
 
Ülkenin sorunlarından bahseden Kılıçdaroğlu geçmişte yapılan yanlışların hala devam ettiğini ve bu durumun böyle gitmesi durumunda ülkenin daha da kötüye gideceğini vurguladı. Şu an iktidarın her şeyden gülerek bahsettiğini vurgularken ekonominin oldukça kötü durumda olduğunu bilmelerine rağmen bu durumu vatandaşa yansıtmamak için ülkenin gayet iyi yolda ilerlediğini söylediklerini belirtti. 
 
Yapılan ve yaşanan tüm olumsuzluklara karşı CHP olarak karşı olacaklarını söyleyen Kemal Kılıçdaroğlu CHP ile birlikte Türkiye’nin nefes alacağını söyledi.

 
Bu içerik 163 defa okundu.

* Bu işlemi gerçekleştirebilmek için Üye Girişi yapmanız gerekli!
Yorum Yazın
 
İlgili diğer içerikler
Günün Diger Manşetleri
Bayram Tatilinde Acı Bilanço Bayram Tatilinde Acı Bilanço.. Ramazan Bayramı tatilinde alınan tüm önlemlere ve uyarılara karşın kazaların önü..
0 yorum Gündem - 18.06.2018
Üye Bilgi