Bu İçeriği Paylaş
05 Ekim 2017 Perşembe

Gitar kursu kayıtları ve koro başvuruları başladı

Uzunköprü Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü, sanatsal aktivite hizmetlerine devam ediyor. Atatürk Kültür Merkezi’nde düzenlenecek olan Gitar Kursu ve Çocuk- Genç ile Türk Halk Müziği ve Türk Sanat Müziği Koroları için kayıt dönemi başladı.


Uzunköprü Belediyesi kültürel aktivitelerine devam ediyor. Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü, Atatürk Kültür Merkezi’nde düzenlenecek olan Gitar Kursu ve Çocuk-Genç ile Türk Halk Müziği ve Türk Sanat Müziği Koroları için kayıt dönemini başlattı.
Belediyeden alınan yazılı açıklamaya göre başvurular,         2 – 13 Ekim tarihleri arasında Atatürk Kültür Merkezi’nde gerçekleşecek. Başvurulardaki yaş aralıkları; çocuk korosu için 6-14 yaş olarak, gençlik korosu için 16-25 yaş, Türk Halk Müziği ve Türk Sanat Müziği Korosu için ise 16 yaş ve üzeri olarak belirlenmiştir. Çocuk Korosu için 14 Ekim 2017 Cumartesi günü saat 13.00’te, Gençlik Korosu içinde 15 Ekim 2017 Pazar saat 13.00’te Müzikal Değerlendirme yapılacak.
 Berk SAN (A14)
 

 
Bu içerik 228 defa okundu.

* Bu işlemi gerçekleştirebilmek için Üye Girişi yapmanız gerekli!
Yorum Yazın
 
İlgili diğer içerikler
Günün Diger Manşetleri
Bayram Tatilinde Acı Bilanço Bayram Tatilinde Acı Bilanço.. Ramazan Bayramı tatilinde alınan tüm önlemlere ve uyarılara karşın kazaların önü..
0 yorum Gündem - 18.06.2018
Üye Bilgi